Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: stacje samoobslugowe

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    stacje samoobslugowe

    http://www.youtube.com/watch?v=FFM7r...eature=related i dlatego tankuje na normalnych stacjach benzynowych ;)
    P.P.K.K

  2. #2

  3. #3
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice

    Re: stacje samoobslugowe

    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    http://www.youtube.com/watch?v=FFM7rI9PUII&feature=related i dlatego tankuje na normalnych stacjach benzynowych ;)
    Już to słyaszałem, ale dobre jest... :D ja czasami tankuję na tych stacjach i płacę kartą... ale różnie może być... ;)
    Dziś np. płaciłem za 95 - 4,03 zł to jednak spora różnica w stosunku do obsługowych stacji gdzie na Bliskiej dziś widziałem 4,27zł. Co do jakości jeszcze zdania sobie nie wyrobiłem.
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    64
    90% moich tankowań to Neste. Tankowałem tam ON, później benzynę. Ostatnio rzadziej, bo założyłem gaz, a w Polsce nie ma samodzielnego tankowania LPG. Te stacje, oprócz niskich cen, mają inną ogromną zaletę: automaty nie nauczyły się "rasowania" paliwa. Jeśli zostanie dowiezione dobre, takie samo trafi do baku. Brak obsługi ludzkiej to brak kosztów utrzymania personelu, kontroli czystości w toaletach, pomieszczenia na wypicie herbatki, palarni. Za to wszystko płacimy w cenie paliwa. My, kierowcy. Tylko teoretycznie zapłaci za to właściciel stacji, potem rozłoży to na cenę paliwa, doliczy marżę, VAT i jeszcze na tym dodatkowo zarobi.

    Awarie zdarzają się wszędzie, to nieodłączna cecha urządzeń technicznych. Tych obsługiwanych przez ludzi też. Pewnie wielu zdarzyło się oglądać dziewczyny rozwiązujące krzyżówki na pięknie wyposażonej stacji paliw, która nie może sprzedać paliwa z działających dystrybutorów, bo kasa fiskalna się zacięła. Przez wiele lat nie zdarzyła mi się ani razu historia taka jak temu facetowi z telefonu. Ale brałem pod uwagę, że może się zdarzyć - mimo to nie mam zamiaru tankować na innych stacjach, gdy automatyczna będzie w zasięgu dojazdu.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja też od dawna tankuje na NEste, miałem pare miesięcy przerwy bo blizej powstała mała stacja Schella gdzie tez było tanio ale juz sobie wyrównali wiec ich olałem i znów NEste. No ale przypadek podobny miałem, ale raczej moja wina, bo zamarzł mi wlew i nie zdążyłem w tej ich drune 3 minuty, no ale zadzwoniłem i po 4 dniach kase mialem przekazem w domu... Najlepsze że lałem za wszystko co było w portfelu i się zastanawiam co by bylo jakby to się stało gdzieś w trasie, wtedy mam przejebane...

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ja też od dawna tankuje na NEste, miałem pare miesięcy przerwy bo blizej powstała mała stacja Schella gdzie tez było tanio ale juz sobie wyrównali wiec ich olałem i znów NEste. No ale przypadek podobny miałem, ale raczej moja wina, bo zamarzł mi wlew i nie zdążyłem w tej ich drune 3 minuty, no ale zadzwoniłem i po 4 dniach kase mialem przekazem w domu... Najlepsze że lałem za wszystko co było w portfelu i się zastanawiam co by bylo jakby to się stało gdzieś w trasie, wtedy mam przejebane...
    No to i tak spoko szybko zareagowali...
    Ja myślę, że jak bym był w trasie i za resztę tankował to raczej na normalnej obsługowej stacji - chyba ze strachu ;) bo technika robi nam różne psikusy... :D . Teraz jak jadę czasem za 100zł zalać płacę kartą, mam zawsze gazik w alternatywie i stresu wielkiego nie widzę... ;)
    Tylko jednak szkoda, że gazu nie mają... było by już całkiem suuupeeroowoo... :hah:
    30gr taniej na litrze to jest już sporo. ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    chyba tez pojade sobie z ciekawosci zatankowac na Neste, bo jeszcze nigdy nie probowalem, jakos tak z przyzwyczajenia na BP jezdze... ale jak paliwko duzo tansze to czemu nie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •