Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: MGR2

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim

    MGR2

    Witam wsyztskich . Troszke mnie nie było , osoba bliska memu sercu miała ciężki kawałeczek życia a ja i razem z Nią.... Od teraz zaczynam Pisać MGRa - mam pytanie czy moge zamieścić adres 7er w mojej pracy i opisać całą społeczność , całe to miejsce jakim jest Forum ??
    Plan mojej mgr jest taki
    Rozdział 1 - Efektywne zarządzanie marką , wybrane problemy teoretyczno-metodyczne
    2-Kształtowanie marki
    3- Tożsamość marki BMW i jej komunikacja
    4- Wizerunek marki BMW -wyniki badań bezpośrednich

    Potrzymuje impreze w dniu mojej obrony w Nowym Sączu . Zaczynam juz teraz pisać bo mam do nadrobienia 30 dni "straconych" ............

    pozdrawiam -a temat pracy nowy " Analiza Wizerunku Marki BMW "

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    ja osobiście nie mam nic przeciwko temu.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    Witam
    po bardzo długich próbach komunikacji z BMW trends , z BMW polska , pisze tutaj z pytaniem o pomoc.
    Pisze prace magisterska na temat BMW -"Analiza Wizerunku marki BMW"
    Dział Tożsamość marki BMW i jej komunikacja jest troche problemowy dla mnie .

    Szukam materiałow na temat
    TOŻSAMOŚCI MARKI BMW - ANALIZA
    STRATEGIA PROMOCJI BMW W PL
    STRATEGIA PROMOCJI BMW na Swiecie .
    Najbardziej chodzi mi o mareriały dotyczące Tożsamości marki .
    Może ktoś z forum ma kontak jakiś z BMW trends i wieksze wpływy niz , osoba indywidualna która pisze do Nich z problemem.
    W zamian moge obiecac , że logo z adrsem www.7er.pl bedzie wisiało przez jakis czas u mnie w Uczelni www.wsb-nlu.edu.pl dodatym tylko ze jedna z nardziej szanowanych i prestizowych uczelni prywatnych w pl i logo bmw trends tez . Na mojej obronie , nie chce zapeszac możliwa obecność jedej z wiekszych prywanych stacji TV i napewno prasy -Dziennik Polski - zaintersowane osoby zaparaszam do współpracy :)
    osoby pomagające napewno będą wymienone w Tv jak i w prasie , negocjaje trwaja - Prasa na 100% , Tv na 80 % - obecność .
    dziękuję za pomoc -pozdrawiam

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Myślisz, że firma zdradzi osobie z zewnątrz plan strategiczny, główne założenia budowania wizerunku itp ?


    Coś mi się wydaje, że wybrałeś z pozoru prosty temat, który może być trudny do ogarnięcia z powodu braku materiałów :x

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    Nie chodzi mi o plany strategiczne wizerunku na przyszlość .
    To nawet kiosk ruchu w centrum warszawy nie zdradzi .
    Materiały już część mam , tylko chodzi o to , że im większy dostęp tym lepiej .
    problem dotyczy reklam które juz powstały , i np strategia wizerunku firmy dotycząca nowego
    design"u" aut -e65 np . Chodzi o nowy "tręd" JOY w reklamach BMW ... o coś co jest już wdrożone w strategie marketingu bmw .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •