Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ortopedia. Szukam specjalisty od kolan.

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava

    Ortopedia. Szukam specjalisty od kolan.

    Chciałem zapytać was o dobrego specjalistę od operacji stawu kolanowego. Słyszałem o profesorze Jarosławie Czubaku ze szpitala w Otwocku ze to bardzo dobry specjalista.
    -Co możecie mi o nim powiedzieć?
    - Czy szpital otwocki to dobre miejsce na zoperowanie stawu kolanowego?(słyszałem że bardzo dobry szpital oraz personel)
    - Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

    W grę wchodzą jedynie warszawa i okolice. Od kilku lat borykam się z urazami stawu kolanowego i muszę w końcu zrobić tą cholerna operację.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim
    Wiem że prawie wszyscy sportowcy w PL jeżdżą do Bierunia niedaleko Tychów do ośrodka Galen do dr Ficka,który był z kadrą na Olimpiadzie w Pekinie.ważne jest aby dostac się do niego co jest trudne

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    250
    BMW
    Porsche Cayenne Turbo S
    Skąd
    KOŁO

    Re: Ortopedia. Szukam specjalisty od kolan.

    Cytat Zamieszczone przez wiku
    Chciałem zapytać was o dobrego specjalistę od operacji stawu kolanowego. Słyszałem o profesorze Jarosławie Czubaku ze szpitala w Otwocku ze to bardzo dobry specjalista.
    -Co możecie mi o nim powiedzieć?
    - Czy szpital otwocki to dobre miejsce na zoperowanie stawu kolanowego?(słyszałem że bardzo dobry szpital oraz personel)
    - Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

    W grę wchodzą jedynie warszawa i okolice. Od kilku lat borykam się z urazami stawu kolanowego i muszę w końcu zrobić tą cholerna operację.

    Kolego jest w Szpitalu w Turku na Ortopedii Ordynatorem niejaki lekarz Wiśniewski. Ratowal już wielu polamanców, moja matka miala 2 operacje, na kolana które pomogly. Sam też do niego chodzilem po kontuzji. Ja bylem zadowolony.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •