Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: bicie na boki wiatraka

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    3

    bicie na boki wiatraka

    mam pytanie co może być przyczyna tego że koło na którym zamocowany jest wiatrak ma luzy na boki i nie można go bardziej przykręcić żeby nie biło i jak ewentualnie fachowo sie to nazywa żebym wiedział co kupic z góry dziękuję za pomoc bmw e32 730 89rok
    bolek76

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław

    Re: bicie na boki wiatraka

    Cytat Zamieszczone przez bolek 76
    mam pytanie co może być przyczyna tego że koło na którym zamocowany jest wiatrak ma luzy na boki i nie można go bardziej przykręcić żeby nie biło i jak ewentualnie fachowo sie to nazywa żebym wiedział co kupic z góry dziękuję za pomoc bmw e32 730 89rok
    luz na łożysku pompy wody. Nie długo pompa padnie co oznacza duży problem. Dobra nowa pompa to wydatek rzędu 150 pln.


    Pozdrawiam

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    267
    BMW
    E32 735iA 88'
    Skąd
    Warszawa

    Re: bicie na boki wiatraka

    Cytat Zamieszczone przez Michael7
    luz na łożysku pompy wody. Nie długo pompa padnie co oznacza duży problem. Dobra nowa pompa to wydatek rzędu 150 pln.

    dokładnie, jak jest taki luz to proponuję jak najszybciej wymienić pompę wody

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    3
    dzięki za poradę
    bolek76

  5. #5
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Luz moze byc tez na samym viscu- wiec jak jak bedziesz to rozbieral to zerknij dokladnie.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Luz moze byc tez na samym viscu- wiec jak jak bedziesz to rozbieral to zerknij dokladnie.
    a jeśli jest luz z 1mm na viscu to jest bardzo źle?


    Pozdrawiam

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    107
    BMW
    BMW 750 IL e38
    Skąd
    Rajcza
    Visco nie powinno mieć żadnego luzu bo nie będzie działać wtedy poprawnie ale ja tez tak jak koledzy obstawiam pompę wody ....
    Kubeł750

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Świrus
    Visco nie powinno mieć żadnego luzu bo nie będzie działać wtedy poprawnie ale ja tez tak jak koledzy obstawiam pompę wody ....
    u mnie jest lekki na samym viscu. Visco mam regenerowane i działa ok. Co dziwne luzu nie ma na zimnym, nie ma też na rozgrzanym silniku. Jest za to lekko luz gdy silnik się rozgrzewa i visco jest w pozycji rozpiętej. A może to normalne?
    Po prostu gdy wskazówka temperatury jest gdzieś w połowie do pionu visco prawie przestaje się kręcić da się go zatrzymać ręką a potem poruszać lekko na boki wiatrak. Sam wiatrak nie jego mocowanie. Nie wydaje mi się to specjalnie groźne.


    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •