Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60

Wątek: Witam;) e32

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9

    Witam;) e32

    Witam ;)
    Nazywam się Dominik jestem z Kluczborka (woj. Opolskie )
    do 18'stki brakuje mi miesiąca ale mam na oku e32 ( m30b30 ) w manualu z uszkodzoną skrzynią i rejestruje się na tym forum ponieważ chciałbym się dowiedzieć na co muszę zwrócić uwagę przy kupnie takiej " beemki "

    i jakbyście mogli mi doradzić czy warto brać taką e32 88 r. m30b30 w manualu bez skrzyni silnik niby dzwon przejechane cos ok 300tyś w środku IDEAŁ tylko fotel kiera i gałka trochę wytarta z zewnątrz pare bąbli i przednie drzwi od dołu trochę zgnite sprowadzony w 2004 r.
    za 1,5tyś PLN


    Pozdrawiam

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Siemka :)

    Masz jakieś fotki tego czegoś ?

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Witamy w gronie. :)

  4. #4
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Cytat Zamieszczone przez DoDominik
    i jakbyście mogli mi doradzić czy warto brać taką e32 88 r. m30b30 w manualu bez skrzyni silnik niby dzwon przejechane cos ok 300tyś w środku IDEAŁ tylko fotel kiera i gałka trochę wytarta z zewnątrz pare bąbli i przednie drzwi od dołu trochę zgnite sprowadzony w 2004 r.
    za 1,5tyś PLN
    Witam :)
    To zależy ile chcesz jeszcze dołożyć ,ale z tego co piszesz to lepiej poszukaj coś w lepszym stanie np. za 5tys. ,policz lakiernika ,wymiana skrzyni,dopracowanie wnętrza i czas :)
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam :)
    Gra muzyka

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    250
    BMW
    Porsche Cayenne Turbo S
    Skąd
    KOŁO

    Re: Witam;)

    Cytat Zamieszczone przez DoDominik
    Witam ;)
    Nazywam się Dominik jestem z Kluczborka (woj. Opolskie )
    do 18'stki brakuje mi miesiąca ale mam na oku e32 ( m30b30 ) w manualu z uszkodzoną skrzynią i rejestruje się na tym forum ponieważ chciałbym się dowiedzieć na co muszę zwrócić uwagę przy kupnie takiej " beemki "

    i jakbyście mogli mi doradzić czy warto brać taką e32 88 r. m30b30 w manualu bez skrzyni silnik niby dzwon przejechane cos ok 300tyś w środku IDEAŁ tylko fotel kiera i gałka trochę wytarta z zewnątrz pare bąbli i przednie drzwi od dołu trochę zgnite sprowadzony w 2004 r.
    za 1,5tyś PLN


    Pozdrawiam

    Witam, niestety silnika bez skrzyni raczej nie sprawdzisz. Zeby cię ktoś nie napasl takimi obietnicami. Jak się skrzynia popsula to może choć z jeden bieg dziala ale motor posłuchasz. Generalnie z problemem dotyczącym konkretnego modelu skocz do dzialu e32. i założ terma. Napewno ktoś coś pomoże.

  7. #7
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Witam, lepiej nie kupuj takiego zaniedbanego, bo będziesz musiał dużo zainwestować i wyjdzie Ci, że więcej dołożysz pieniędzy niż myślisz ;)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    Cytat Zamieszczone przez siudema
    Witam :)
    To zależy ile chcesz jeszcze dołożyć ,ale z tego co piszesz to lepiej poszukaj coś w lepszym stanie np. za 5tys. ,policz lakiernika ,wymiana skrzyni,dopracowanie wnętrza i czas :)

    Nie dodałem że mój tato ma warsztat tak że wszelkie koszty to tylko koszty zakupu a co do wnętrza to kiera i gałka to parę zł na allegro ew. znajdę coś w starych lumpach które stoją również u mojego taty na szrocie :P a czasu mam teraz dużo ( wakacje i prawko w sierpniu ) tak że do prawka bym sobie ją " odpicował "

    Autem jeździła kobieta i ma szambo na BLOS'ie i widziałem fakturę na całe przednie zawieszenie z maja 2008

    ________________________________________

  9. #9
    Witam kolego.
    No tego jeszcze nie widziałem - e32 za 1.5k. Szczerze odradzam. Szkoda twoich nerwów, kasy i czasu. Serio, nie brnij w to.
    Odłóż trochę więcej kasy i kup sensowny egzemplarz za 8-10k. Wtedy to i pojeździsz i się pocieszysz tym modelem. Silnik M30B30 też nie jest zbyt fajny jeżeli chodzi o osiągi i spalanie. Lepiej poszukać M60B30 (730i V8) albo M30B35 (735i R6). Autka te palą podobnie a osiągi mają znacznie lepsze niż ten wspomniany powyżej M30B30 (730i R6).
    A jeżeli fundusze cię ograniczają to proponuje rozpocząć przygodę z BMW od modelu e30 bo to klasyk, fajne auto, tanie w naprawach i da ci dużo radochy.
    Dla porównania powiem ci że ja swoje e32 w przyzwoitym stanie sprzedałem na początku tego roku za 10k. Co można wiec kupić za 1.5k ? Na komplet dobrych opon nie starczy a co dopiero na całe auto.
    Pozdro

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Część. Nie obraz się ale to nie za duże i nie mocne auto dla świeżego kierowcy? Poza tym odpuśc sobie ta 7. Włozysz więcej niż jest warte. Lepiej odłoż trochę więcej kasy i kup coś co jeździ i wygląda jak 7. Na początek może bmw 3 Ci wystarczy? Ciężko powiedzieć czy masz doświadczenie w prowadzeniu samochodów no i ile masz kasy na samochód.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •