Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Mocowanie baku E32 ;)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    84
    BMW
    E32 '91 M30B30
    Skąd
    Podłęże/ Kraków

    Mocowanie baku E32 ;)

    Witam!!
    Mam pewien problem :/ Jedno z mocowań mojego baku, czyli jedno z przęseł które trzyma bak przerdzewiało i pękło... I teraz moje pytanie, czy ktoś dopasowywał z innego auta czy podejdzie mocowanie czy może wie ktoś gdzie można takowe nowe kupić ?? Miał ktoś już taki przypadek ?? :P

  2. #2
    Może e ASO? Drogie nie jest a zawsze to będzie nowa część. Nr 12 zależnie od tego jaki masz zbiornik :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Witka
    Miałem podobny przypadek ,mi pękła prawa obejma ,bez problemu da się to dorobić ,ja dorabiałem z bednarki ocynk :)
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    84
    BMW
    E32 '91 M30B30
    Skąd
    Podłęże/ Kraków
    W sumie od !@#$ str sie zabrałem za to :P Faktycznie może w ASO cena nie odstraszy ;)

    P.S 90litrów ;)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar dak79
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    75
    BMW
    e32 730v8 m60
    Skąd
    władysławowo
    Mi pękło tegorocznej zimy. Znajomy mechanik-blacharz zespawał i po problemie :D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez dak79
    Mi pękło tegorocznej zimy. Znajomy mechanik-blacharz zespawał i po problemie :D
    mi dziś pękło - albo dziś zauważyłem, zamówione już w ASO. Można chwile bez tego jeździć? Pękło prawe - Wam też? Z którego roku są wasze auta? Moje 1991.

    Jak się to wymienia? Pod zderzakiem jest śruba czy po drugiej stronie też tak jest? Czy jak odkręcę śruby to wyjmę to mocowanie? Czy nie trzeba wyciągać zbiornika by to zaczepić?


    Pozdrawiam

  7. #7
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    odkręcasz śrubę a z drugiej strony jest taki bolec musisz ze tak powiem trochę ja skrecić i powinno wyjść ,jeśli bak się trzyma na jednej nie obwisł to po co masz go wyjmować

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez jarek88
    odkręcasz śrubę a z drugiej strony jest taki bolec musisz ze tak powiem trochę ja skrecić i powinno wyjść ,jeśli bak się trzyma na jednej nie obwisł to po co masz go wyjmować
    dokładnie nawet nie widać z zewnątrz że coś jest nie tak a robiłeś to z kanałem czy bez? Bez kanału da radę?


    Pozdrawiam

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    20
    A powiedzcie czy oprócz tych dwóch obejm jest zbiornik jeszcze gdzieś mocowany bo muszę wyciągnąć i wyczyścić od środka.

    Moja Galeria
    GG: 7582864

  10. #10
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Michael7, uu bez kanału troche sie nadziwisz powiedzmy ze robiłem z kanałem i bez
    tylko że to bez to wywaliłem ja na bok dojście jeszcze lepsze niż w kanale :]

    szozdi, nie zbiornik trzyma sie tylko na tych 2 pasach + przewody przy pompie odpowietrzenie i rura wlewowa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •