Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: kilka E 38 , do oceny

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    9
    BMW
    e32
    Skąd
    stąd

    kilka E 38 , do oceny

    Witam, proszę o ocenę kilku modeli e 38, z góry dziękuje.

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    no i to tyle dziękuje za spostrzeżenia i uwagi, cudów po tych autach się nie spodziewam.

    lub te

    10

    11

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Nr 7 najbardziej mi wpadł w oko, nie wiedziałem że 740 w manualu na oryginalnym kołpaku z Tesco można kupić za 8k.. niedługo e38 na ulicach będzie tyle co e36;/

  3. #3
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Ogolnie zbieranina aut czekajacych na remonty przekraczajace wartosc auta... ta 3l diesel za poł ceny? cos tu smierdzi
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    164
    BMW
    730d 99"
    Skąd
    okolice częstochowy
    moim zdaniem po zdjęciach:

    1 wygląda na stukniętą z lewej strony(nowy klosz/lampa, różniąca się szcelina pomiędzy maską a błotnikiem)

    2 ciężko po tych fotkach stwierdzić ale tył mi troche nie pasuje(w końcu w ogł. nie ma "bezwypadkowy")

    3 tylna prawa lampa inna, wygląda mi na tą po lifcie

    4 czy w tej kierownicy aby napewno jest poduszka?? :x

    5 prawy przód(maska niezbyt dochodzi do błotnika, nerki otrzymały dwie opaski zaciskające plastikowe w kolorze czarnym :hah: )

    6 liche zdjęcia ;)

    7 ooo jaki tani diesel :hah:

    8 trzeba by oglądnąć na żywo ;)

    to są moje niektóre spostrzeżenia, co do tych samochodów. (może i jestem przewrażliwiony troszke :D ) noo ale jak sam napisałeś, cudów po tych autach raczej się nie spodziewaj ;) Ja bym odpuscił sobie te okazje do poprawek lakierniczych :D
    seria siedem drugą miłością...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    Auta, które przedstawiłeś cenowo nie powalają. Widać, że szukasz e38 ale za małe pieniądze. I to tak wygląda jakbyś miał okrojony budżet, a koniecznie chcesz już e38. Powiem Ci szczerze, że kupując auto za 9 tys zł. Twoje wydatki się na tym nie skończą. Żeby doprowadzić te kwiatki do stanu użytkowania pewnie jeszcze raz tyle musiałbyś zainwestować :x Więc czy nie lepiej odłożyć jeszcze trochę kasiory i kupić coś co będzie w lepszym stanie, a koszty doinwestowania będą znacznie niższe. Takie jest moje zdanie, a co do tych 8 kwiatków, które przedstawiłeś to żadne nie jest godne uwagi (zbyt duże koszty naprawy, nie wiadomo co w nich siedzi) a ten diesel za te pieniądze :hah: nie chcę wiedzieć co z nim jest nie tak

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Cytat Zamieszczone przez Lilka
    Auta, które przedstawiłeś cenowo nie powalają. Widać, że szukasz e38 ale za małe pieniądze. I to tak wygląda jakbyś miał okrojony budżet, a koniecznie chcesz już e38. Powiem Ci szczerze, że kupując auto za 9 tys zł. Twoje wydatki się na tym nie skończą. Żeby doprowadzić te kwiatki do stanu użytkowania pewnie jeszcze raz tyle musiałbyś zainwestować :x Więc czy nie lepiej odłożyć jeszcze trochę kasiory i kupić coś co będzie w lepszym stanie, a koszty doinwestowania będą znacznie niższe. Takie jest moje zdanie, a co do tych 8 kwiatków, które przedstawiłeś to żadne nie jest godne uwagi (zbyt duże koszty naprawy, nie wiadomo co w nich siedzi) a ten diesel za te pieniądze :hah: nie chcę wiedzieć co z nim jest nie tak
    Lilka z pelnym szacunkiem dla Twojej osoby, ale Twoja wypowiedz jest troche nie halo. O jakiej kwocie za 7er mowa, zeby Cie powalila? Przypuscmy, ze Kolega ma jak to nazwalas ''okrojony budzet'' to znaczy, ze dyskwalifikuje go ''juz'' do zakupu 7er? Na jakiej podstawie stwierdzasz,ze sa to ''kwiatki'' i robisz kosztorys napraw ''niewiedzac co w nich siedzi'' Czasami lepiej jest kupic uszkodzone mechanicznie auto, zleciec odpowiednio z ceny,zrobic je po swojemu i wiedziec co sie ma. Nie mozna ograniczyc pasji, brakiem kasy. Doprowadzac auto do perfekcji mozna latami, na tym polega pasja. Nie robmy z siebie bog wie kogo, bo jest wiele osob na forum, ktorych wartosc auta ''nie powala'' a jednak jezdza 7er i sa szczesliwymi posiadaczami. Nie jest sztuka wywalic kupe kasy na fure zeby sie pokazac, a pozniej przychodzi spot, czy zlot i pojawia sie milion wymowek bo kasy nie ma.Nie wypowiadajmy sie w tematach o ktorych nie mamy pojecia,powstrzymajmy przerosnieta ambicje i nadgorliwosc i postarajmy sie pomóc Koledze, bo o to przeciez tu
    chodzi. Ten post nie ma na celu urazenia kogokolwiek,jest jedynie napisany pod wplywem podniesionego cisnienia.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    ale za tyle to e32 można kupić, niestety dobre e38 to musi być minimum 15tys za początek produkcji.
    e32 v8 manual

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    67
    BMW
    BMW
    Skąd
    P-ń
    nie wiedziałem, że za takie małe pieniądze są e38 do kupienia :/:/:/
    również dołączę się do opinii, że na e38 w tych cenach lepiej nie patrzeć bo można natrafić na skarbonkę bez dna.....

    ale oczywiście, tak jak GURALbmw napisał, można jechać do ASO na przegląd, dowiedzieć się co jest nie tak, z ceny zjechać, autko naprawić i git :)

  9. #9
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Gural, piszesz mądrze, ale...
    Kolega poprosił o opinię nt. tych aut i ją dostał. Również uważam, że każda z tych E38 to kupa wymęczonego szajsu, która nawet po włożeniu przyczepy hajsu będzie się psuła, bo poprzedni właściciel olewał je ciepłym moczem. Awaryjność różnych pierdół w E38 wszyscy dobrze znamy i wiemy jak potrafi to wk****ć ;) Patrząc po tych zdjęciach, obawiam się, że każde z tych aut może nowego właściciela bardzo szybko doprowadzić do zawału serca lub udaru mózgu :]

    P.S. Jeśli kolega nie spodziewa się cudów, to proponuje prostą wyliczankę - "na kogo wypadnie na tego bęc". One wszystkie są w podobnym stanie, więc łotewer na którą będzie to "bęc" ;)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Niektórzy chyba nie mogą przeżyć że da się kupić jeżdżące e38 do 10.000 zł :707:
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •