Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: kilka E 38 , do oceny

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    Z e38 za 9 000. jest tak samo jak z e32 za 3 000, kupisz i co dalej... każdy kto miał okazję przez dłuższy czas użytkować jakieś autko wyższej klasy wie o co chodzi. Podziwiam fakt, że w ogóle rozważasz kupno e38 za takie pieniądze. Ja jak kupowałem swoją e32 wziąłem jedną z droższych/zadbanych a i tak zawsze jest coś do zrobienia. Jak kupisz potencjalnego wraka za 9 tys , to często będziesz gościem naszego forum i będziesz zamieszczał duuuużo tematów "Mam problem, pomóżcie".

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    35
    Część tych autek jest dopiero na aukcji zapewne osiągną wyższą cenę niż 8-9000 tys.zł.Moim zdaniem sprawdził bym nr.4,jeżeli chodzi o nr.2 wystawiony jest poraz trzeci na aukcji i sprzedający trochę mieszał w opisie bo sam obserwowałem tą aukcję przez długi czas.Może sie mylę.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Zawsze możesz nr.4 sprawdzić jak nie będzie zle masz już na wkład do autka.Może klientowi naprawdę zależy na szybkiej sprzedaży.Ja swój poprzedni samochód też sprzedałem o jakieś 4tyś mniej niż na rynku chodzą,a nie miałem w nim nic do ukrycia.Czasem cuda się zdażają :)



    MOD:Edytuj posty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •