Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: ciekawa sytuacja :)

  1. #1
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz

    ciekawa sytuacja :)

    Dzisiaj jechałem przez moje miasto i zauważyłem na krzyżówce 7er (ZS 333C) pojechałem za nią i w pewnej momencie widzę jak kierowca macha mi ręką abym zjechał na pobocze. Zrobiłem tak zatrzymaliśmy się na poboczu, wyszedł bardzo miły Pan w wieku około 55 lat, spytał się grzecznie jak może zrobić sobie takie światła bo bardzo mu się one podobają:) Chodziło oczywiście o ringi:) Wytłumaczyłem co i jak i poleciłem stronę www.7er.pl ze w razie problemów chłopaki z 7er.pl służą pomocą :) Kierowca był 1 właścicielem od nowości (10 lat) silnik 2.8 bardzo zadbana 7er i wcale nie zamierza jej sprzedawać...mam nadzieje ze zarejestruje się na forum :)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Ciekawe czy zagładnie na nasze forum. Sytuację podobne do tej co Cię spotkała świadczą o tym, że 7 jeżdżą nie tylko młodzi ale także starsi ludzie, którzy doceniają piękno BMW.

  3. #3
    Jak jeszcze miałem e32 to w pewnym warsztacie spotkałem starszego gościa. A spokojnie miał po 50-ce. Przyjechał brązowym e32 sprzed 90-ego roku z wąskim grilem. Auto było wychuchane, lakier „mucha nie siada”, wnętrze klasyka w czystym gatunku ;). Też chwilę pogadaliśmy.
    Zauważcie że zahaczamy znów o temat „Stereotyp czarnego Bmw” co by nie mówić.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    a także starsi ludzie, którzy doceniają piękno BMW.
    Oj sporo osob starszych jezdzi 7er, z tym ,ze nie zucaja sie tak w oczy, bo wiecej poswiecaja czasu pojazdowi niz jezdzie.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Mam znajomego około 40-43 lata, który miał kilka lat temu E32 750i która mu skradziono w Zielonej Górze. Później kupił E32 735i czarna miał ja kilka lat (czarne blachy jeszcze miał). Rozmawiałem kiedyś z nim mówił że nigdy nie kupi innego samochodu, tylko BMW. Żona jego jeździ E36.

  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Jak to starszy Pan który nie chce się bawić z tym i mieć problemów niech od razu założy SMD ale to się dowie jak się tutaj zarejestruje ;]
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Miła sytuacja :) Ale ja nie wiem czy bym się zatrzymał.

    Fajnie by było jakby się ten pan u nas zarejestrował. Mało jest 1 właścicieli 7er :)
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Heh to pikuś u mnie w Rawiczu w moim lokalnym klubie członkiem jest gość w wieku 74 lat właściciel E-34 525i 1994 na szerokiej nerce auto ideał dosłownie nie ma czego się doczepić a jestem pedantem jak chodzi o auta :) Do tego gość ma wiedzę niesamowita na temat tych aut i do pogadania całkiem spoko.

  9. #9
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Potwierdzam wypowiedź kolegi Zdzira 850I, miałem okazję rozmawiać z tym seniorem, nawet opowiedział mi parę "Przygód", które go spotkały na drodze.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Zdzira 850I a nie myslałeś zaprosić tego gościa na Waszego spota ? Hm a nawet potem zajechać ekipą do tego klubu :D Zobaczyłby że pomimo młodego wieku macie szacunek i miłość do tej marki, tak samo dbacie o swoje betki . Mieć tak skarb pod nosem i nie wykorzystać Co do innych wypowiedzi to jedynie można liczyć ,że te osoby może zajrzą tutaj i zostaną na dłużej ;) Pozdróweczka i więcej takich miłych sytuacji na drodze :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •