Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [mechanika] Ogranicznik drzwi

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    189
    BMW
    BMW
    Skąd
    Polska

    [mechanika] Ogranicznik drzwi

    Witam


    Dziś rano otworzyłem tylko delikatnie drzwi i usłyszałem że spadł jakiś kawałek metalu .
    Okazało się że to ogranicznik chyba się urwał . Bo kiedy drzwi otwieram nie działa ten hamulec który je zatrzymuje w określonych pozycjach , i tu teraz mam pytanie czy jest sens rozbierania tapicerki drzwi i sprawdzania czy da się coś z tym ogranicznikiem zrobić czy od razu zamawiać nowy ??




    http://www.realoem.com/bmw/showparts...13&hg=41&fg=40 Nr 2


    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    80
    sprawdzic zawsze można. Nie wiem czy czasem nie ma zestawów naprawczych w ASO do ograniczników.

    Sprawdź co się stało ściągnięcie tapicerki trwa 3 minuty więc nie będziesz miał za wiele roboty...

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    A może spadł Ci tylko element nr4. Ten czpień czasami wysuwa się do góry.
    Gra muzyka

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    189
    BMW
    BMW
    Skąd
    Polska
    Zrobie jak mówicie . Może akurat tylko wypadł ten czpień .



    Pozdrawiam

  5. #5
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Normalka też walczyłem z tym i używka była tańsza od nowego o 20zł, więc kupiłem sobie "Nówkę" . Jakbyś potrzebował jakiś element z tego starego (mi urwało się uszko mocujące) to chętnie oddam. :D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    189
    BMW
    BMW
    Skąd
    Polska
    Cytat Zamieszczone przez ArekLand
    Normalka też walczyłem z tym i używka była tańsza od nowego o 20zł, więc kupiłem sobie "Nówkę" . Jakbyś potrzebował jakiś element z tego starego (mi urwało się uszko mocujące) to chętnie oddam. :D
    Dzięki kolego , ale nie sądzę żeby coś udalo się z tego zrobić.
    Możesz napisać ile kosztował Cie ten ogranicznik ??

  7. #7
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Zaczerpnięte z innego tematu mój post:

    Witam! znów coś musiałem naprawiać w moim E38, no bo to już "prawie" pełnoletnie autko i co się dziwić !

    Tym razem poleciał (zepsuł się) OGRANICZNIK drzwi kierowcy ! a sami zobaczcie na foto :

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...2578046d6.html poprawiłem Link !


    Jakby ktoś potrzebował to podam numer OE 51218150019 i info, że Lewy i Prawy przedni jest taki sam, wiec można kupić na Allegro obojętnie, który i będzie pasował. Jest pewne "ale" jak wszędzie otóż Prawy od Anglika jak miałem możliwość kupić, był na pewno bardziej wypracowany niż Lewy, bo to Anglik i gość chciał 50zł+20zł koszt wysyłki=70zł a ja kupiłem NÓWKĘ sztukę w ASSO u Smorawiny coś za 90zł, więc sami widzicie jak się opłaca kupić używkę. Jakby ktoś potrzebował część z mojego starego Ogranicznika to oddam darmo bo w moim urwało się tylko uszko mocujące a inne elementy są OK !

    ... tyle z mojej strony Pozdrawiam

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    189
    BMW
    BMW
    Skąd
    Polska
    No tak 20 zł więcej a jest nówka i to oryginał , więc za używanymi nawet nie będę się rozglądał . Nie miałem czasu żeby zajrzeć na ten ogranicznik ale jeśli się okaże że da się z dwóch zrobić dwa to się odezwę kolego ArekLand .



    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •