Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Ciekawe 750

  1. #21
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Pierwszy raz coś takiego widzę i jest to dla mnie magiczny egzemplarz. Czy ktoś z szanownych Forumowiczów oglądał na żywo może to auto?
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    5
    no i właśnie tak jak poprzedni forumowicz pisał ładny egzemplarz ale czy ktoś to oglądał ja osobiście 4 dni temu szukałem i zakupił mój kuzyn 328 e46 fakt to nie seria 7 ale podpowiem co co jest na allegro , zeby to było pisane jak w opisie ze ma ... i żeby działało to bo zjeżdziliśmy polske w sumie o 2500 km żeby kupić coś co jest prawie igłą mieliśmy problem, do wydania 30000 a każdy przez telefon mówił //wszystko działa jest ok// ale na miejscu sprzedający hmmm działało nie wiem co jest i kupiliśmy autko 2000r co jest o 12 lat młodsze i nie wierze ze jest to taki rodzynek za taki jak działa wszystko z 88r to by można wołać więcej :?


    MOD: Jako mod tego działu powinienem Ci to poprawić. Ale nie mam zielonego pojęcia o co chodzi

  3. #23
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez sekpol 750
    no i właśnie tak jak poprzedni forumowicz pisał ładny egzemplarz ale czy ktoś to oglądał ja osobiście 4 dni temu szukałem i zakupił mój kuzyn 328 e46 fakt to nie seria 7 ale podpowiem co co jest na allegro , zeby to było pisane jak w opisie ze ma ... i żeby działało to bo zjeżdziliśmy polske w sumie o 2500 km żeby kupić coś co jest prawie igłą mieliśmy problem, do wydania 30000 a każdy przez telefon mówił //wszystko działa jest ok// ale na miejscu sprzedający hmmm działało nie wiem co jest i kupiliśmy autko 2000r co jest o 12 lat młodsze i nie wierze ze jest to taki rodzynek za taki jak działa wszystko z 88r to by można wołać więcej :?
    iś wajs niśt... kompletnie... :?

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez sekpol 750
    no i właśnie tak jak poprzedni forumowicz pisał ładny egzemplarz ale czy ktoś to oglądał ja osobiście 4 dni temu szukałem i zakupił mój kuzyn 328 e46 fakt to nie seria 7 ale podpowiem co co jest na allegro , zeby to było pisane jak w opisie ze ma ... i żeby działało to bo zjeżdziliśmy polske w sumie o 2500 km żeby kupić coś co jest prawie igłą mieliśmy problem, do wydania 30000 a każdy przez telefon mówił //wszystko działa jest ok// ale na miejscu sprzedający hmmm działało nie wiem co jest i kupiliśmy autko 2000r co jest o 12 lat młodsze i nie wierze ze jest to taki rodzynek za taki jak działa wszystko z 88r to by można wołać więcej :?
    allleee o ssoooo cchhhhoźźźźzi?

    Chłopie, przeredaguj ten tekst, bo na prawdę ciężko zrozumieć, co jest celem wypowiedzi...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •