Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Wycena szkody z LINK4

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez JACEKK.
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Cytat Zamieszczone przez lajba2
    Stratny . może i nie .Ale oszukany przez ubezpieczalni na pewno.
    Dokładnie. Masz czas to z nimi walcz, jest o tym trochę na forum. Ja bym nie odpuścił.
    patrzycie tylko zeby zarobic jak najwiecej .......
    zderzak kompletny 250-400 zl, malowanie i wstawienie to 400 zl, wychodzi maks 800 zl
    jak ci sie nie podoba ta wycena link4 to wstaw auto do warsztatu i rozlicz sie na rachunki-ale chyba ta opcja sie ci nie podoba, bo kaska do kieszenie nie wpadnie....

    wiec nie szukaj pomocy bo nikt cie nie okrada, tylko napisz ze szukasz pomocy w wyciagnieciu jak najwiekszej ilosci szmalcu
    czemu do mnie pijesz? wporządku :) rozumiem, że jeżeli Ty byś miał kolizje (czego Ci nie zycze) dali by Ci 1000 i Byś był cicho.. Dla mnie czas to pieniądz, w tym czym się zajmuje.
    czekałem do późna w nocy na panów policjantów i przez to straciłem kupe hajsu.. Ja nie jestem naiwny.. a Ty zróbisz jak uważasz, gdy będziesz w mojej sytuacji :)
    Biały

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    185
    nie pije do ciebie, tylko pisze ogolnie do wszystkich, ktorzy na zderzaku chca zrobic i to najlepiej 5tys ;D
    czekales na policje tyle czasu???bo pewno ktos jeszcze wezwal radiowoz do zarysowanego zderzaka, i policja zamiast zajac sie powaznymi sprawami zajela sie pierdolami

    jakby mi przyznali tysiac zlotych, to bym wstawil auto do warsztatu i rozliczyl faktury

    a szkoda naprawiona jest wtedy, gdy auto przywrocone jest do stanu przed wypadkiem, i nigdzie nie jest napisane ze musi ci zostac jeszcze kasa w kieszeni...
    piszesz ze naprawiles zderzak za 1100 zl, dostales 2500zl, czyli zarobiles na tym 1400zl.
    jesli wg ciebie jestes oszukany, to gratuluje ;D

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    258
    BMW
    E34,E60,E92 :)
    Skąd
    RZ/DW
    Może Ci to trochę rozjaśni..Stare babsko wjechało mi w kufer, zderzak - komletna demolka, lekko ugięty tylni pas, lekko klapa i wnęka koła zapasowego.AC sprawczyni - Generali. Dostałem od razu 2300 , co wg mnie miało się nijak do uszkodzeń oraz ich naprawy..Odwołałem się podłączając fakturę pro-forma z ASO bmw za same części, które uległy uszkodzeniu ( wypunktowany każdy detal) na kwotę 12900 brutto. Napisałem, że uwzględniając amortyzację NOWYCH części ,oraz koszy robocizny, przyznane 2300 ma się nijako do szkody i jej naprawienia. Napisałem odwołanie w którym zaznaczyłem że swoją szkodę wyceniam na 8000 pln. Do owych 2300 dostałem 4300, co w zupełności mnie zadowoliło. Gdyby ów plan wziął ,,w łeb'' sprawą zajęła by się firma od ściągania ubezpieczeń, aczkolwiek nie pisałem tego w odwołaniu. Oni są świadomi i celowo na pierwszy ,,rzut'' dają mało.. odwołuj się , jeśli uważasz że wypłacone pieniądze nie pokrywają Twojej szkody.
    Nadmieniam że rzeczoznawca który przyszedł ocenić samochód , zaczął filozofować coś o używanych częściach itp itd, więc dostał kontrę na temat bezwypadkowości samochodu, jego oryginalnych częściach i nie on jest od tego aby oceniać JAK i CZYM mam naprawić swój samochód. Trzeba uważać co piszą w protokołach (naprawa/wymiana uszkodzonej części).Auto ma wrócić do takiego stanu jak sprzed wypadku, bo przecież po to jest OC - tym się kierowałem w pisaniu odwołania. Powodzonka ;)
    E12 525 79' było....
    E32 735i manual 91' - ***** w crahstescie...
    E39 540i manual 96' było...

    E60 530iA 03'

    ...E34 S38B38 :)
    ...E92 S65B40 :)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez ciah
    Może Ci to trochę rozjaśni..Stare babsko wjechało mi w kufer, zderzak - komletna demolka, lekko ugięty tylni pas, lekko klapa i wnęka koła zapasowego.AC sprawczyni - Generali. Dostałem od razu 2300 , co wg mnie miało się nijak do uszkodzeń oraz ich naprawy..Odwołałem się podłączając fakturę pro-forma z ASO bmw za same części, które uległy uszkodzeniu ( wypunktowany każdy detal) na kwotę 12900 brutto. Napisałem, że uwzględniając amortyzację NOWYCH części ,oraz koszy robocizny, przyznane 2300 ma się nijako do szkody i jej naprawienia. Napisałem odwołanie w którym zaznaczyłem że swoją szkodę wyceniam na 8000 pln. Do owych 2300 dostałem 4300, co w zupełności mnie zadowoliło. Gdyby ów plan wziął ,,w łeb'' sprawą zajęła by się firma od ściągania ubezpieczeń, aczkolwiek nie pisałem tego w odwołaniu. Oni są świadomi i celowo na pierwszy ,,rzut'' dają mało.. odwołuj się , jeśli uważasz że wypłacone pieniądze nie pokrywają Twojej szkody.
    Nadmieniam że rzeczoznawca który przyszedł ocenić samochód , zaczął filozofować coś o używanych częściach itp itd, więc dostał kontrę na temat bezwypadkowości samochodu, jego oryginalnych częściach i nie on jest od tego aby oceniać JAK i CZYM mam naprawić swój samochód. Trzeba uważać co piszą w protokołach (naprawa/wymiana uszkodzonej części).Auto ma wrócić do takiego stanu jak sprzed wypadku, bo przecież po to jest OC - tym się kierowałem w pisaniu odwołania. Powodzonka ;)
    Dzięki Kolego:) o taką odpowiedż mi właśnie chodziło :D pozdrawiam!
    Biały

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    258
    BMW
    E34,E60,E92 :)
    Skąd
    RZ/DW
    Cytat Zamieszczone przez bialydaro
    Cytat Zamieszczone przez ciah
    Może Ci to trochę rozjaśni..Stare babsko wjechało mi w kufer, zderzak - komletna demolka, lekko ugięty tylni pas, lekko klapa i wnęka koła zapasowego.AC sprawczyni - Generali. Dostałem od razu 2300 , co wg mnie miało się nijak do uszkodzeń oraz ich naprawy..Odwołałem się podłączając fakturę pro-forma z ASO bmw za same części, które uległy uszkodzeniu ( wypunktowany każdy detal) na kwotę 12900 brutto. Napisałem, że uwzględniając amortyzację NOWYCH części ,oraz koszy robocizny, przyznane 2300 ma się nijako do szkody i jej naprawienia. Napisałem odwołanie w którym zaznaczyłem że swoją szkodę wyceniam na 8000 pln. Do owych 2300 dostałem 4300, co w zupełności mnie zadowoliło. Gdyby ów plan wziął ,,w łeb'' sprawą zajęła by się firma od ściągania ubezpieczeń, aczkolwiek nie pisałem tego w odwołaniu. Oni są świadomi i celowo na pierwszy ,,rzut'' dają mało.. odwołuj się , jeśli uważasz że wypłacone pieniądze nie pokrywają Twojej szkody.
    Nadmieniam że rzeczoznawca który przyszedł ocenić samochód , zaczął filozofować coś o używanych częściach itp itd, więc dostał kontrę na temat bezwypadkowości samochodu, jego oryginalnych częściach i nie on jest od tego aby oceniać JAK i CZYM mam naprawić swój samochód. Trzeba uważać co piszą w protokołach (naprawa/wymiana uszkodzonej części).Auto ma wrócić do takiego stanu jak sprzed wypadku, bo przecież po to jest OC - tym się kierowałem w pisaniu odwołania. Powodzonka ;)
    Dzięki Kolego:) o taką odpowiedż mi właśnie chodziło :D pozdrawiam!
    Jak sprawa się rozwiąże to napisz detale co i jak, będzie dla potomnych :)
    E12 525 79' było....
    E32 735i manual 91' - ***** w crahstescie...
    E39 540i manual 96' było...

    E60 530iA 03'

    ...E34 S38B38 :)
    ...E92 S65B40 :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •