jak dla mnie pdc nie wygląda źle ...
jak dla mnie pdc nie wygląda źle ...
...And on the 7th day God created the... 7er...
jak dla mnie prawdziwy rarytas
http://cgi.ebay.pl/Holzlenkrad-BMW-E...item1c0e71505a
...And on the 7th day God created the... 7er...
Szczerze mówiąc żaden rarytas, bo to nie jest ori kierownica tylko oferta firmy przerabiającej zwykłe na takie właśnie, choć nie da się ukryć, że kiera sama w sobie bardzo interesująca ;)
P.S. Dla niedowiarków - inne aukcje sprzedawcy
http://shop.ebay.pl/lenkrad-forum/m.html
to przepraszam, jak widać nieznajomość języka daje znać.
dzięki tuczi za poprawkę
...And on the 7th day God created the... 7er...
piekna, tylko cena powala. Widzialem tez taka ale z cala rekojescia w drzewie
Radio CD w dobrej kasie do E38:
http://allegro.pl/rover-radio-fabryc...411066445.html
Z tego co się orientuje to sterowanie z kierownicy powinno działać bez problemu z nim.
Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
Henry Ford
Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms
Zaciski czterotłoczkowe do E32 BIG Brake Kit:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1414493502
http://moto.allegro.pl/bmw-e32-serwo...417213642.html wziął bym ale fundusz na ten miesiąc się skończył :(
moja była 7er: http://7er.pl/showthread.php/10628-Witam-wszystkich