Strona 154 z 374 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156164204254 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,540 z 3737

Wątek: Rarytasy i gadżety do 7er

  1. #1531
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Cienkie kabelki bo jechałem na oryginalnych głośnikach, ale jak Ty lecisz tak na ostro to rzeczywiście przydadzą się KABLE a nie kabelki :)

  2. #1532
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    czepiacie sie o cene Bavarii C Prof., a to że trzeba płacic po 8tys za RSy czy 6tys za Futury to jest OK? Też można sobie kupić dare RS które wyglądaja tak samo. Tak jak mozna sobie kupic jakies radio Alpine ktore bedzie gralo tak samo jak Bav. C Prof. Mnie taka cena za to radio nie dziwi. Jak komuś zależy na orginalności to na pewno bedzie wolał taką bavarie niz jakies Alpine z tubą w bagazniku nawet jesli to lepiej gra.

  3. #1533
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Nie wiem czy powinienem w tym dziale ale te felgi to można powiedzieć,że chyba i rarytasiki i gadżeciki :D obejrzyjcie wszystkie fotki http://www.finn.no/finn/torget/tilsa...nkode=37106315
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  4. #1534
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Tuczi, czy Ty dasz sobie w końcu powiedzieć że pewne elementy są już nie do dostania? Nie można ich już kupić, bo nikt ich nie sprzedaje tudzież ich po prostu nie ma?
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    2 TYSIĄCE JEST WZIĘTE Z SUFITU.
    A licytacje na całym świecie przekraczające grubo te rzeczone 2 tysie są też z dupy wzięte? Nie walcz z faktami. Tyle to kosztuje i nie jakiś Kafarek, Czarek, Bartek, Jakub czy Paweł te ceny ustala, tylko osoby biorące udział w dobrowolnej aukcji! Nie wykręcaj się też tym że to w USA, DE czy RUS aukcje są droższe bo tak.. To tyle kosztuje i nikt nie nakręca a już tym bardziej nie nabija w butelkę nikogo. W Polsce po prostu nikt tego nie szanuje i nie ma pojęcia co do czego. Stąd taka świadomość.

    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Jak ktoś pojedzie, kupi dobry sprzęt jakich wiele, poskłada to z głową to przy obecnej technice będzie on grał o wiele czyściej i lepiej niż ten "legendarny" BavCProfRDS.
    Teraz to nasrałeś sobie w gacie. Nie widzę sensu dalszej dyskusji skoro przyrównujesz sprzęty sprzed 20 lat do tych obecnych...


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  5. #1535
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Przecież w tym zestawie tkwi cała siła kolekcjonerskiej legendy e32. Ten zestaw gra pewnie świetnie jak się w nim dłubnie, pod warunkiem wymiany głośników, bo te Nokie to jest bardzo niski poziom. No chyba, że to też wartość kolekcjonerska :)

    W kążdym razie parę rzeczy bym chętnie pozmieniał w takim systemie, założył dobre głośniki i wtedy bym posłuchał, ale jak słyszę o tych wiązkach, tunerach itd to po prostu nie chce mi się grzebać, żeby to zakładać.

    Musicie pamiętać, że w latach osiemdziesiątych sprzęt audio budowano w oparciu o zupełnie inne wytyczne niż dziś. Dlatego do dziś tacy audiofile jak ja kupują rarytasy z lat osiemdziesiątych i niszczą na spotach odsłuchowych sprzęt sklepowy za dziesiątki tysięcy :))

    PS. Rozumiem, że wyznacznikiem jakości zestawu nie jest tylko bas oraz sopran :) tylko Diana Krall albo Marcus Miller.
    pozdrawiam Bartek

  6. #1536
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Tuczi, czy Ty dasz sobie w końcu powiedzieć że pewne elementy są już nie do dostania? Nie można ich już kupić, bo nikt ich nie sprzedaje tudzież ich po prostu nie ma?
    A gdzie ja powiedziałem, że nie przyjmuję tego do wiadomości?



    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    W Polsce po prostu nikt tego nie szanuje i nie ma pojęcia co do czego. Stąd taka świadomość.
    Czy ja powiedziałem, że nie szanuję? Powtórzę jeszcze raz większą czcionką (może będzie lepiej widoczne i zrozumiałe)

    Ja tuczi77 pełny zestaw Bavaria C Professional RDS szanuję, lubię, cenię, wielbię, hołubię i (o zgrozo) chciałbym mieć kiedyś u siebie w aucie ale uważam, że żądanie za taki zestaw 2 tysiące PLNów jest zwykłym zdzierstwem i g.wno mnie obchodzi, że gdzieś ktoś kiedyś słyszał/widział/czytał, że takie pieniądze za to ktoś inny zapłacił. Tym bardziej w krajach do których nam daleko pod względem zarobków ;)

    Przy odrobinie szczęścia, za niewiele większe pieniądze, można mieć jakieś zwłoki z rzeczonym zestawem w środku i go wyciągnąć samemu. Zapytaj Czarka ile zapłacił za białą 740iL ;)



    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Teraz to nasrałeś sobie w gacie. Nie widzę sensu dalszej dyskusji skoro przyrównujesz sprzęty sprzed 20 lat do tych obecnych...
    Oj Marek Marek... Wyrywasz zdanie z kontekstu i rzucasz w mnie ścierwem... Jakub napisał, że "będzie też słuchał muzy w b. dobrej jakości" co jak sam zauważyłeś jest kompletnym nonsensem, bo sprzętów z jakże różnych epok nie sposób porównywać - czy to się nam podoba czy nie.

  7. #1537
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Qrcze Irek szkoda pary, tak się zdenerwowałeś...
    pozdrawiam Bartek

  8. #1538
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Qrcze Irek szkoda pary, tak się zdenerwowałeś...
    Spoko oko, jestem spokojny :D

    Chłopaki nawet nie zbliżyli się do czerwonego pola ;D

  9. #1539
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Bo zaraz wrzuce sondę z chilloutem !!! ;)

    Ciekawe kuśwa jakie radio sławny Krzychu ma w kadecie??
    Ostatnio edytowane przez mandrax1 ; 06-10-2012 o 22:12 Powód: chillout

  10. #1540
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Biała 740il ta co "bez papierów" byla z "ameryki" ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •