Strona 153 z 374 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155163203253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,521 do 1,530 z 3737

Wątek: Rarytasy i gadżety do 7er

  1. #1521
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Jakub, rozumując w taki sposób można nawet obronić tezę, że to Słońce krąży wokół Ziemi. Nie rozśmieszaj mnie :]




    ~ wysłane poprzez Tapatalk
    Bez komentarza.

    Reasumując, to rynek dyktuje cenę. Coś kosztuje tyle ile ktoś jest w stanie za to dać a nie tyle ile stoi.

  2. #1522
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Tuczi, z tym porównaniem do softclosu troszkę przesadziłeś.. Ile czasu zajmuje Ci zdemontowanie kompletu SC i poskładaniu auta do stanu sprzed rozbierania? Godzinę? No widzisz, przy rozebraniu auta dla wyjęcia całości C Professional RDS i złożeniu go do całości możesz bawić się 2 dni a nie wystarczy przy tym troszkę sprawności manualnej... Trzeba tez widzieć co trzeba wyjąc i co się wyciąga. Prucie dla sprzedaży pełnej wiązki (składa się z 5 rozpinanych wiązek) jest nieopłacalne i dla niektórych (widać dla Ciebie też ;)) nieistotne.. A jednak bez podłączenia tego właściwie nie docenisz jakości dźwięku jaką daje ten analog.. Za dużo domorosłych rozbieraczy aut, pseudoelektryków wsadza łapy w coś o czym pojęcia nie mają. Zasypuje się wtedy aukcje pierdołami, podzespołami które nie są nic warte osobno.. Jak szukam czegoś od tego zestawu, to szukam po całych autach, gdzie jest jakiś ślad C proff.. Jest szansa samemu podjechać i samemu pruć.. Jak się nie mylę, to 750iL jechał kiedyś 300km w jedną mańkę po jakieś graty od zestawu..


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  3. #1523
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Temat jak dla mnie do zamknięcia. Jedni są za takim zestawem inni nie i każdy będzie bronił swoich tez. Jedni twierdzą że nie ma sensu sprzedawać osobno części inni że sens jest .. A co do cen ...jak komuś nie szkoda kasy a chce mieć auto w 100% oryginalne wsadzi taki zestaw do siebie i będzie się nim cieszył. Inni pojedzie do marketu kupi sprzęcik jakich wiele na półce i będzie też słuchał muzy w b. dobrej jakości ale TOTALNIE nie psujący do stylu e32. OT tyle odemnie

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #1524
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Kafarek - nie spłycaj... Doskonale wiesz, że nie chodziło mi o czas montażu jednego i drugiego i nie próbuj przekręcać tego co napisałem.

    Nie neguję niczyjej wiedzy w temacie BavCProfRDS, ale to że jest ona spora nie usprawiedliwia poklepywania się po plecach i wciskaniu innym ludziom kitu. 2 TYSIĄCE JEST WZIĘTE Z SUFITU. To że kolega się postarał, wiedział co i jak wyciągnąć z tego auta oraz że sprzedaje to w całości nie znaczy wcale, że należy klękać, całować po stopach i prosić by przypadkiem nie podniósł ceny lub się nie rozmyślił że sprzedażą. Znaczy to jedynie, że ktoś kto to kupi będzie miał szczęście. I TYLKO TYLE. Btw, zestawy zazwyczaj sprzedaje się za sumę niższą niż suma poszczególnych elementów sprzedawanych osobno nieprawdaż?

    I jeszcze jedno... Zauważyłem, że do tego zestawu (ogólnie, nie tego konkretnego) została dorobiona jakaś megahistoria i w zasadzie jest już legendarny, choć w mojej ocenie jest to jeden z kolejnych retrofitów nad którym spuszczać się będzie tylko sam właściciel i krąg wtajemniczonych. Dorabiacie do niego Bóg wie jaką teorię i próbujecie zaklinać rzeczywistość by ktoś w to uwierzył.

    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    widać dla Ciebie też
    Podarowałbyś sobie te spekulacje i bzdury wyssane z palca?



    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Jedni są za takim zestawem inni nie i każdy będzie bronił swoich tez
    Nie zauważyłem w tej dyskusji nikogo kto nie chciałby go mieć. Ja również chciałbym, ale nie za wszelką cenę.



    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    będzie też słuchał muzy w b. dobrej jakości
    To słowo tutaj nie pasuje. Jak ktoś pojedzie, kupi dobry sprzęt jakich wiele, poskłada to z głową to przy obecnej technice będzie on grał o wiele czyściej i lepiej niż ten "legendarny" BavCProfRDS.

  5. #1525
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    O matko ale się rozszaleliście :D Dodam jeszcze od siebie że mam radio alpine + mała tubę w bagażniki plus standardowe głośniki. Uczestnicy spota w sando mogli porównać jak gra u mnie i jak u Czarka na C prof. Moim zdaniem mój zestaw gra lepiej... Nie rozumiem dalej za co tu tyle płacić. Co innego jak by to poprawiło osiągi auta to owszem,2 tys to okazja.

    No ale jak kto woli,dla mnie to może kolega nawet sprzedać za 19 000zł,dla mnie (z zaznaczeniem DLA MNIE) nie jest to warte nawet 190zł.

    PACE chłopacy :zywiec:

  6. #1526
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Ja sprzedałem swoje radio C profesional ze wzmacniaczem Kafarkowi za chyba 400zł i kupiłem sobie radyjko Alpine plus tuba i wzmachol Blaupunkt, do tego oryginalne 10 głośników i jakość dźwięku była o wiele lepsza niż C profesional :)

  7. #1527
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Cytat Zamieszczone przez prezE32s Zobacz posta
    Ja sprzedałem swoje radio C profesional ze wzmacniaczem Kafarkowi za chyba 400zł i kupiłem sobie radyjko Alpine plus tuba i wzmachol Blaupunkt, do tego oryginalne 10 głośników i jakość dźwięku była o wiele lepsza niż C profesional :)
    Nie ma co się chwalić :P bo manianę żeś porobił z kablami i muszę od nowa położyć instalację ;] Wzmacniacza nie sprzedałeś :P tylko Tuner :P
    tak OT ;)

  8. #1528
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Jakto manianę wszystko masz puszczone prawą stroną pod listwami pasażera aż do bagandy prawie :)

  9. #1529
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    śmieję się ;)) kabelki cienkie strasznie dałeś . Ale ja i tak będe wszystko wywalał i robił on nowa więc dla mnie to nie problem . Ja jadę na dwa wzmacniacze + głośniki Hertz'a i Skrzynka blaupunkta :)

  10. #1530
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 750il
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    464
    BMW
    e32 750iL Highline
    Skąd
    Gdańsk
    Blog
    4
    naklepaliscie trzy strony gdzie miały byc same linki. A ja tylko czytam i czytam. Smiac sie chce od tej całej dyskusji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •