Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: BMW 730 197KM

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar AdrianM
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    184
    BMW
    745i E65, Ex.728iA E38, Ex.740iA E32
    Skąd
    Kwidzyn

    BMW 730 197KM

    Mam nadzieję że nie zostanę znienawidzony za zakładanie tematów i moje prośby ale wszystkie BMW które zwrócą w jakiś sposób moją uwagę są na drugim końcu kraju. Szukam bo już zdążyłem zauważyć że żeby znaleźć coś dobrego to naprawdę trzeba długo szukać, dlatego zaczynam. A więc do tematu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13863044 czy ktoś zna ten samochód? A może ktoś ma blisko żeby zerknąć na niego? Jeszcze raz sory za to że tak się proszę ale chciałbym znaleźć coś dobrego a ciężko tak jeździć przez całe PL.
    Pozdro

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Pierwsze co mnie zastanawia w tym egz skąd on wziął te 197 KM? Pewnie instalacja mu dodała te koniki. A drugie to zapytaj ile czasu ma instalacja i jaką to instalacja.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    197KM to nic zastanawiającego... Modele bez katalizatora miały właśnie taką moc.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Chyba sam muisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy na pewno szukasz auta po właścicielu gustującym w dodatkach tego rodzaju?

    Jeśli nie pali ci się z zakupem, poszukaj 730i R6 z roczników z końcowych lat produkcji modelu, zdarzają się ciekawe egzemplarze.

    Na pewnym etapie użytkowania swojego 730i doszedłem do wniosku, że jeśli jeszcze raz kupowałbym taki samochód to byłby właśnie taki egzemplarz, poliftowe zmiany wniosły wiele dobrego do tych aut.
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar AdrianM
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    184
    BMW
    745i E65, Ex.728iA E38, Ex.740iA E32
    Skąd
    Kwidzyn
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Chyba sam muisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy na pewno szukasz auta po właścicielu gustującym w dodatkach tego rodzaju?

    Jeśli nie pali ci się z zakupem, poszukaj 730i R6 z roczników z końcowych lat produkcji modelu, zdarzają się ciekawe egzemplarze.

    Na pewnym etapie użytkowania swojego 730i doszedłem do wniosku, że jeśli jeszcze raz kupowałbym taki samochód to byłby właśnie taki egzemplarz, poliftowe zmiany wniosły wiele dobrego do tych aut.
    Najbardziej zależałoby mi na zadbanym egzemplarzu, bez tuningów, lub z jakimiś na poziomie (np obniżenie na dobrych częściach itp. wiecie o co chodzi). Chcę kupić samochód, nie coś co kiedyś było samochodem, a teraz jest tylko skarbonką, która zarośnie mi krzakiem(jak dużo beemek ze zdjęć z otomoto/allegro tych rzekomo okazji za 3500 hehe). Jeszcze mam takie pytanie czy są jeszcze jakieś konkretne strony w stylu otomoto/allegro gdzie bym mógł czegoś poszukać?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    już pal 6 te ringi, ale nalepka alpine na przedniej szybie to żenada.
    e32 v8 manual

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez AdrianM
    Najbardziej zależałoby mi na zadbanym egzemplarzu, bez tuningów, lub z jakimiś na poziomie (np obniżenie na dobrych częściach itp. wiecie o co chodzi). Chcę kupić samochód, nie coś co kiedyś było samochodem, a teraz jest tylko skarbonką, która zarośnie mi krzakiem(jak dużo beemek ze zdjęć z otomoto/allegro tych rzekomo okazji za 3500 hehe). Jeszcze mam takie pytanie czy są jeszcze jakieś konkretne strony w stylu otomoto/allegro gdzie bym mógł czegoś poszukać?
    Niestety przy takich zakupach wzmożona ostrożność jest bardzo wskazana. Trzeba też pamiętać że te auta kilkanaście lat wstecz nie należały do tanich, stąd niemały odsetek tych pojazdów widział naprawde sporo.

    Zakup 730i niestety zazwyczaj oznacza kompromisy, bo zdecydowanie brak w nich wyposażenia które szło wraz z większymi pojemnościami. Na pewno ktoś dopisze, że prawie wszystko da się dołożyć i jest to zgodne z prawdą, jednak ta zabawa do łatwych nie należy.

    To dego dodać należy, że e32 R6 należały do najmocniej eksploatowanch, co czyni zakup zadbanego i nie zajeżdżonego egzemplarza dużo trudniejszym niż w przypadku 740i/750i.
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •