Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ elektryka] e32 wiązka elektryczna silnika

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    16
    BMW
    E32
    Skąd
    Kielce

    [ elektryka] e32 wiązka elektryczna silnika

    Moze mi ktoś powiedzieć czy wiązka elektryczna silnika różniła się czym w silnikach M30B30 i M30B35? Bo mam maly problem. Po diagnostyce komputerowej okazało się że komputer w ogóle nie widzi przepływomierza. I mechanik postawił dwie diagnozy: 1. że pewnie coś jest pokopane z elektryką silnika (jakieś chamsko skręcane ze sobą kable), 2. spaliła się jakaś część komputera. No i teraz nie wiem co robić, a szczerze mówiąc zależy mi na czasie.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Wiązka jest ta sama - ale są różnice w zależności od wyposażania (np. ASC) oraz roku produkcji i rynku sprzedaży pojazdu.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    16
    BMW
    E32
    Skąd
    Kielce
    xsilver, no więc jak ja ma to kupić. Jedyną informacją jaką jestem wstanie wydobyć od sprzedającego to z jakiego to silnika wyciągnął. Dodam że u siebie nie mam ASC, przepustnice mam na linkę. teraz to już nie wiem jak to zrobić żeby było dobrze

  4. #4
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    kupuj śmiało tylko musi być z m30 dla pewności dogadaj się z gościem w sprawie komputera ale tu jest różnica jeśli masz 3,0 to musi być taki sam od 3,0

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    16
    BMW
    E32
    Skąd
    Kielce
    ok, dzięki wielkie, w takim razie najwyżej kupię osobno wiązkę i osobno komputer.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •