Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: [e65] Yo

  1. #21
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez drew-max750
    Póki co- gratki za odwage.
    To ma być odwaga ?? To jest poczucie wirtualnej bezkarności.
    Gra muzyka

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    Raczej chamskie, z butami do czyjegoś domu i jeszcze pretensje że w lodówce piwa niema.
    ale się uśmiałam :hah: lepiej tego ując nie mogłeś

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    250
    BMW
    Porsche Cayenne Turbo S
    Skąd
    KOŁO
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    Cytat Zamieszczone przez drew-max750
    Póki co- gratki za odwage.
    To ma być odwaga ?? To jest poczucie wirtualnej bezkarności.
    uwazam że każdemu może się wymknąć coś przypadkowego. Skoro jest nowy to wypadalo by dać szanse na zadośćuczynienie. Nie wszyscy od razyu są idealni. Aczkolwiek nikogo nie bronie. I jestem neutral w tej sprawie.

  4. #24
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez drew-max750
    Skoro jest nowy to wypadalo by dać szanse
    Szansa oczywiście wciąż jest :) Zobaczymy co będzie dalej.
    Gra muzyka

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    164
    BMW
    730d 99"
    Skąd
    okolice częstochowy
    czesc
    seria siedem drugą miłością...

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    3
    :) No wirtualny kij w wirtualne mrowisko!

    Wyjaśniając. To był mój pierwszy raz w pisaniu jątrzącego posta (na jakimkolwiek forum)! Z natury jestem wesoły i pomocny. Dziękuję za miłe przywitanie :)

    Zgadzam się że to zupełnie prywatne miejsce i zaakceptowałem regulamin. W pewnym sensie to jednak również miejsce publiczne skoro pojawia się w dyskusjach na innych forach. Mi nie było dane zajrzeć gdziekolwiek bez napisania posta. Zapewne jest tu masa wspaniałych ludzi dzielących się bezinteresownie swoją wiedzą i to jest super.

    Uważam za bardzo udane porównanie z przyjściem do kogoś do domu i pretensjami że nie ma piwa w lodówce z tą jednak różnicą że piwo w lodówce jest ale aby je dostać muszę zatańczyć i zaśpiewać. Nie każdy to musi akceptować, myślę że forum traci wielu ewentualnych przydatnych użytkowników przez to że jest tak po ograniczane. (a w ogóle to co to za ograniczenie? Nabić 20 postów można odpisując witam w 20 watkach założonych przez użytkowników którzy tez muszą napisać witam)

    Z mojego punktu widzenia to nie ma najmniejszego sensu, ale klub jest prywatny i ma prawo. Ograniczenie oglądania ogłoszeń jest już chyba kuriozum w skali polski. No bo w takim razie, ogłoszenia są tylko dla wybranej grupy osób, rozumiem ograniczenia postowania, ale ograniczenia w oglądaniu? W końcu chyba jeśli ktoś chce coś sprzedać to liczy na to że trafi do jak największej liczby osób wsparty swoją reputacją i doświadczeniem na forum. Nic lepiej nie reklamuje auta jak dbający użytkownik forum! Ktoś zasugerował allegro. Tak można szukać tam jednak najlepszym miejscem jest właśnie takie forum, gdzie prawdziwi miłośnicy sprzedają swoje auta. To w takich miejscach znaleźć można auto i nawet przepłacając je kupić ale z tą pewnością reputacji a więc pewną gwarancją rzetelności.

    Do tej kwaśnej wypowiedzi dołącza się jeszcze moje gorzkie doświadczenie. Widziałem świetne kluby które po pewnym czasie kształciły swoje elity, te elity miały coraz więcej władzy i wprowadzały coraz więcej ograniczeń, opłaty dziwne układy a później okazywało się że w swoim wirtualnym świecie są bogami nie do ruszenia wyhodowanymi na wiedzy i bezinteresownej chęci dzielenia się wiedza przez innych. A później takie miejsca zamierały i tylko przypadkowi nieświadomi nowi użytkownicy pojawiali się co jakiś czas i pełni optymizmu dzielili się swoją wiedzą przez jakiś czas.

    Polecam też lekcję którą dała nam wikipedia. Czy to nie szalony pomysł że bez zakładania żadnych kont, i innych dziwnych ograniczeń można tam edytować, pisać i zmieniać dowolnie? Największym gwarantem porządku są sami użytkownicy którzy dzielą się swoją wiedza i doświadczeniami. Posty chyba trzeba pisać wtedy kiedy ma się coś do powiedzenie? :)

    Reasumując, widzę tu grupę fajnych ludzi, miłośników i pasjonatów. Oby tak dalej. Wciąż jednak nie rozumiem dziwnych ograniczeń i myślę że ten kto je wymyślił nie do końca sprawę faktycznie przemyślał. Mam nadzieję że się to zmieni, i nowi użytkownicy nie będą zmuszani do zakładania konta pisania postów tylko po to aby zapoznać się z opiniami i ocenami innych.

    Na rozluźnienie atmosfery, w końcu i tak chodzi o najwsapnialsza markę na świecie i nasze ukochane auta (poniżej uśmiech jednej z moich byłych szósteczek z czasu kiedy miałem również 735) :)

  7. #27
    I trzeba było tak od razu kolego. Wrzucanie wszystkich do jednego worka to raczej zły pomysł. Odnośnie zasad tu panujących to wszystko ma swoje uzasadnienie lepsze bądź gorsze. Z czasem jak z Nami pobędziesz może zreflektujesz swoje początkowe opinie. Prosił bym o uzupełnienie profilu i przedstawienie się z imienia.
    Odnośnie auta :
    Śliczna jest, bardzo mi się podobają te 6er. Można więcej zdjęć?

  8. #28
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Jestem już spokojniejszy :)

    Piękna była ta szósteczka.

    Z przyjemnością podyskutuję z Toba na jakimś warszawskim spocie - oczywiście jak z własnej nieprzymuszonej woli zdecydujesz się wpaść.
    Gra muzyka

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Na wstępie witam.

    Cytat Zamieszczone przez radosc
    Nie cierpię wirtualnego kolesiostwa i niepotrzebnych ograniczeń.
    Tutaj większość ludzi zna się osobiście.

    Co do wszystkich zasad tu panujących są one dokładnie przemyślane i przedyskutowane.

    Dział sprzedam nie bez powodu jest obwarowany takimi a nie innymi regulacjami.

    Jako nowy na pewno Ci się to wszystko wydaje dziwne ale dla starych wyjadaczy to ma sens. Tak że zapoznaj się, poczytaj a z czasem wszystko będzie jasne. I nie porównuj nas do jakiś dziwnych for, bo nasze jest jedyne w swoim rodzaju a nie jedno z wielu. :)

    Z resztą z czasem sam się przekonasz :D

    A piękna ta 6tka. Więcej fotek proszę
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Piekna ta 6er szkoda, ze sie jej pozbyles. Pokaż czym teraz jeździsz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •