Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Wątek: Spadek mocy przy gazie wciśniętym na 100%

  1. #51
    :509: :564: :DDDDDD

    Nareszcie po awarii. Wymieniliśmy dzisiaj przepływomierz na nowy z Boscha. Auto śmiga teraz lepiej niż przedtem i to znacznie. Na kickdowny też lepiej reaguje. Generalnie znaczna poprawa - żeby nie przekoloryzować ale powiem - poprawa o 20-30% tego co było. Muszę jeszcze pojeździć parę dni i potestować ale jest super. Poszło trochę kasy i nerwów ale już mam to za sobą.

    :509: :564: :DDDDDD :509: :564: :DDDDDD :509: :564: :DDDDDD

    Aha, Dzuda, miałeś rację, M62B44 (akurat u mnie TU jeszcze) nie jeździ bez przepływomierza (w przeciwieństwie do M60B30 na przykład).

  2. #52
    Ja tam może sie i nie znam,ale wklejam to co Tobie napisalem...Mnie Joe też się wydaje że przepływka,wymień i powinien broblem ustąpić,mnie nie posłuchałes i mi nie podziękowałeś ;( ;D

  3. #53
    W takim razie dziękuję teraz :D. I reszcie świata również za cenne uwagi i sugestie.

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    195
    BMW
    e34m
    Skąd
    torun
    DObrze, ze dziala, a sondy gites?

  5. #55
    Tak, sondy są ok.

  6. #56
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    .... no i ta radość w Twoim głosie heheh. Cieszę się, że wszystko ok już ;)
    Pozdrawiam, Przemos

  7. #57
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A wystarczyło mnie posłuchać ;) Fajnie że furka już kosi :hihi:

  8. #58
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Silent
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    582
    BMW
    e38 740iL 1999r
    Skąd
    Będzin (Śląskie)
    Mam ten sam problem co miał "Joe" w mojej 740iL muli przy Kicku, lecą obroty w górę a auto nie ciągnie :/ pali mi się kontrolka check engine, po podpięciu pod kompa nie pokazuje żadnych błędów. Majster powiedział że podepnie inny przepływomierz. Jadę w poniedziałek na warsztat mam nadzieje że to ta przepływka i nic więcej , a propos Joe ile dałeś za przepływkę BOSHA ?
    ~3x Black 7er e38~

    ~e38~
    2010r - BMW 740iL (prod. 99r)

    ~EX e38~
    2008r - BMW 728i (prod. 99r)
    2007r - BMW 730i (prod. 94r)

  9. #59
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    S-c
    Cytat Zamieszczone przez Silent
    Mam ten sam problem co miał "Joe" w mojej 740iL muli przy Kicku, lecą obroty w górę a auto nie ciągnie :/ pali mi się kontrolka check engine, po podpięciu pod kompa nie pokazuje żadnych błędów. Majster powiedział że podepnie inny przepływomierz. Jadę w poniedziałek na warsztat mam nadzieje że to ta przepływka i nic więcej , a propos Joe ile dałeś za przepływkę BOSHA ?
    Nowa oryginalna około 1300 PLN. Nie tak dawno się rozglądałem za przepływką do swojego M62. Wprawdzie mam 3,5, ale rząd cen będzie ten sam jak sądzę. I jedna rada... Nie wstawiaj tam chińszczyzny - nie warto. Już lepiej kup używkę Bosch niż nową tandetną podróbkę..
    Pozdrawiam

    fm

  10. #60
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Silent
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    582
    BMW
    e38 740iL 1999r
    Skąd
    Będzin (Śląskie)
    Cytat Zamieszczone przez fm
    Cytat Zamieszczone przez Silent
    Mam ten sam problem co miał "Joe" w mojej 740iL muli przy Kicku, lecą obroty w górę a auto nie ciągnie :/ pali mi się kontrolka check engine, po podpięciu pod kompa nie pokazuje żadnych błędów. Majster powiedział że podepnie inny przepływomierz. Jadę w poniedziałek na warsztat mam nadzieje że to ta przepływka i nic więcej , a propos Joe ile dałeś za przepływkę BOSHA ?
    Nowa oryginalna około 1300 PLN. Nie tak dawno się rozglądałem za przepływką do swojego M62. Wprawdzie mam 3,5, ale rząd cen będzie ten sam jak sądzę. I jedna rada... Nie wstawiaj tam chińszczyzny - nie warto. Już lepiej kup używkę Bosch niż nową tandetną podróbkę..
    Mój majster mówił mi ze 1,000zł ORI. Przeczytałem parę tematów na forum i doszedłem do wniosku że zakupie tylko ORI, bo jednak mam zamiar pojedzić długo tym autem :) (a używki na pewno nie kupie)
    ~3x Black 7er e38~

    ~e38~
    2010r - BMW 740iL (prod. 99r)

    ~EX e38~
    2008r - BMW 728i (prod. 99r)
    2007r - BMW 730i (prod. 94r)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •