Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: BMW 735 E32

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar AdrianM
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    184
    BMW
    745i E65, Ex.728iA E38, Ex.740iA E32
    Skąd
    Kwidzyn

    BMW 735 E32

    Siema.
    Nastąpiła mała zmiana, jednak zacząłem polować na e32 ze względów finansowych.
    Mam pytanie, czy ktoś zna ten samochód http://allegro.pl/show_item.php?item=1086951284 ? Ewentualnie, czy ktoś z okolic mógłby sprawdzić to auto, ponieważ jestem bardzo zainteresowany, a mam do przejechania prawie 500km, nie chciałbym jechać takiej trasy na marne (chyba rozumiecie, że to też spore koszta). Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Jutro będę przejazdem w Chorzowie. Jeżeli chcesz to mogę ją zobaczyć. Napisz czy jesteś jeszcze zainteresowany żebym nie jeździł nadaremno.
    Pozdrawiam.

    No i byłem. Dla pamięci e32 735 SZ 79696 z Chorzowa z gazem. Kolego Adrianie - duże piwko jesteś mi winien, gdybyś pojechał po ten samochód to byś się nieźle wk... zdenerwował:)
    Do samochodu z dokumentów jest umowa z poprzednim właścicielem, umowa kupna-sprzedaży, książka pojazdu i dowód rejestracyjny. Nic więcej nie ma.
    Blacha i lakier w stanie opłakanym, zawieszenie do roboty, felgi dramat, opony ścięte od zewnętrznej (praktycznie do wymiany), silnik pracuje nierówno i muli, spaliny fatalne, błędów też trochę, skrzynia manualna (biegi wchodzą tak sobie), coś ze sprzęgłem (bierze zaraz przy podłodze), reflektory do wymiany (albo całe wypiaskowane albo podkładem zapryskane), poza tym golas. Moim zdaniem wart tyle ile waży.
    Pozdrawiam
    monster_pl

  3. #3
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Tu masz fajne 735 ;)
    Napisz, zapytaj... ;)

    http://forum.7er.pl/e32-735i-m30b35-...,60.htm#200331

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar AdrianM
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    184
    BMW
    745i E65, Ex.728iA E38, Ex.740iA E32
    Skąd
    Kwidzyn
    Cytat Zamieszczone przez monster_pl
    Jutro będę przejazdem w Chorzowie. Jeżeli chcesz to mogę ją zobaczyć. Napisz czy jesteś jeszcze zainteresowany żebym nie jeździł nadaremno.
    Pozdrawiam.

    No i byłem. Dla pamięci e32 735 SZ 79696 z Chorzowa z gazem. Kolego Adrianie - duże piwko jesteś mi winien, gdybyś pojechał po ten samochód to byś się nieźle wk... zdenerwował:)
    Do samochodu z dokumentów jest umowa z poprzednim właścicielem, umowa kupna-sprzedaży, książka pojazdu i dowód rejestracyjny. Nic więcej nie ma.
    Blacha i lakier w stanie opłakanym, zawieszenie do roboty, felgi dramat, opony ścięte od zewnętrznej (praktycznie do wymiany), silnik pracuje nierówno i muli, spaliny fatalne, błędów też trochę, skrzynia manualna (biegi wchodzą tak sobie), coś ze sprzęgłem (bierze zaraz przy podłodze), reflektory do wymiany (albo całe wypiaskowane albo podkładem zapryskane), poza tym golas. Moim zdaniem wart tyle ile waży.
    Pozdrawiam
    Dzięki, już widziałem że Pan właściciel troche upust ceny zastosował hehe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •