Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Wątek: Spot w SOPOCIE

  1. #1

    Spot w SOPOCIE

    Panowie w związku z tym że będę przebywał jak co roku w Sopocie to może spotkamy się na małym spocie, a będę już od 27.06 do 4,07 termin do uzgodnienia???
    Licze na spotaknie z Casi123 z Maxem i myślę że z innymi kolegami i koleżankami z Trójmiasta :D tak więc lista i podawajcie jakieś konkretne terminy.

    1-Komando

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    1. Komando
    2. Supermeny


    Termin, który nam odpowiada to weekend 3-4.07. Na najbliższy weekend mamy już plany, a w tygodniu wiadomo, że normalni śmiertelnicy pracują :D więc pozostaje tylko wyżej wymieniona data. To nasza sugestia, zobaczymy co inni powiedzą ;) a bardzo chętnie chcielibyśmy się w końcu spotkać w jakimś większym gronie na pomorzu :] wiec zapisywać się moi drodzy ;D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar l_mariuszjunior
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    179
    BMW
    E38 740i M62B44
    Skąd
    Chełm woj.lubelskie
    My będziemy w okolicach trójmiasta od 26.06 przez 2 tygodnie to moze coś zorganizujemy jak coś dajcie nr. kom
    B-ędziesz M-ógł W-yprzedzać

  4. #4
    oki masz 60094 99 74 :D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar l_mariuszjunior
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    179
    BMW
    E38 740i M62B44
    Skąd
    Chełm woj.lubelskie
    Jakby co to moj 721277834 a taty 796553113 my bedziemy w Karwii to jest jakos 62 km od Trójmiasta ale jeszcze sie zgadamy :D
    B-ędziesz M-ógł W-yprzedzać

  6. #6

    Re: Spot w SOPOCIE

    Cytat Zamieszczone przez komando
    Panowie w związku z tym że będę przebywał jak co roku w Sopocie to może spotkamy się na małym spocie, a będę już od 27.06 do 4,07 termin do uzgodnienia???
    Licze na spotaknie z Casi123 z Maxem i myślę że z innymi kolegami i koleżankami z Trójmiasta :D tak więc lista i podawajcie jakieś konkretne terminy.

    1-Komando
    Hm..nieładnie,o nas zapomniałeś?Rozmawialiśmy przecież na temat spotkania.

  7. #7
    nie nie zapomniałem apsolutnie,w tę stronę będzie to nie wykonalne a powrót nie wykluczony ;D

  8. #8
    Komando ,czy dobrze zrozumiałam? Wy do nas zawitacie na powrocie?To super.
    A mnie chodziło o spot w Sopotcie.Nie wziąłaś nas pod uwagę,brzydko.Poskarżę się Twojej żonie,o.

  9. #9
    Arla Wy jesteście z poza sopotu napisałem tylko tych z centrum a z Wami chetnie spotkamy sie na Mega Spocie w sopocie ;D -pamietasz tańce ;D ;D ;D

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    Cóż, ja już od wczoraj hulam po tej okolicy :]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •