Odgrzewam.
Zrobiłeś tego ISOFIX`a ? Bo fotelik który chcę kupić można mocować tylko na ISOFIX :/
Odgrzewam.
Zrobiłeś tego ISOFIX`a ? Bo fotelik który chcę kupić można mocować tylko na ISOFIX :/
...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...