Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: [mechanika] Sprzegło sie ślizga.

  1. #11
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Flashpointman
    mam 730 i nie katowałem auta, wyglądło, że poprzednik także nie katował auta... jeździł na półsprzegle chyba cały czas :D Dwumas działał ale powierzchnia cierna była zjechana tak, że musiałem to koło wymienić. Najpierw wyjmij skrzynię i zdemontuj sprzęgło, bo nie wiadomo na 100% co i jak się skopało.

    Zrobione ponad rok temu śmiga aż miło :D
    PS Dwumas i sprzęgło jest inne w m60b40... :]
    Dokladnie- wystarczy ze uzytkownik auta nie umie plynnie zmieniac biegow i co kazda zmiane szarpnie autem wtedy zaden dwumas nie wytrzyma wtedy dluzej jak 50tkm.
    Wymiana sprzegla jesli juz to w komplecie tj. tarcza/docisk/loz. oporowe-> do B30 cena powinna byc jeszcze nizsza jak 900zl

    @zuku: Jak gasisz auto to po zatrzymaniu silnika slychac jeszcze delikatne stukotanie? Jesli tak to dwumas juz jest kiepski
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #12
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    BOSS, a czy metaliczny zgrzyt przy gaszeniu auta tez musi oznaczać poczatek konca dwumasu?? czy raczej luz na skrzyni
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  3. #13
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Cichy
    BOSS, a czy metaliczny zgrzyt przy gaszeniu auta tez musi oznaczać poczatek konca dwumasu?? czy raczej luz na skrzyni
    Nie wiem jaki dokladnie dzwiek nazywasz metalicznym zgrzytem- moze to co ja nazwalem stukotaniem... jesli tak to dwumas kiepscizna- gumy pomiedzy "masami" wymeczone stad tez i odglos (jedna o druga uderza) stad tez i odczuwalny "luz na skrzyni"
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #14
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Jeżeli chodzi o wysprzęglik (łożysko oporowe) to mam cały niemal nowy na sprzedanie SACHS tylko trzeba sprawdzić pod którą z tych skrzyń podejdzie. Mówię od razu, że cena nie będzie genialnie niska ale zabawka ma przejechane niecały tysiąc km, z ceny zainteresowany będzie moim zdaniem zadowolony. Jak coś to piszcie na PW.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    48
    Zrobione
    Komplet sprzęgło i jest Ok. Lzej chodzi sprzegiełko znaczy pedał o połowe, wszystko narazie ok. Komplet LUk 899 i wymiana 500.
    Dzieki za pomoc.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    A jak z dwumasem nie musiałeś wymieniac? Ja w swojej 730i musiałem komplet bo dwumas był też zjechany.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •