Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: awaria

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    8

    awaria

    miałbym prośbę do szacownego grona fachowców, czy wie ktoś jaka może być przyczyna niemożności połączenia się z komputerem przez wtyk serwisowy, to pierwszy z moich problemów. Drugi jest taki że pompa klimatyzacji nie dostaje +. Proszę o pomoc bo robi się coraz cieplej.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    kolego więcej informacji

    po pierwsze jaki rok auta
    po drugie jakim softem się łączyłeś
    po 4te jakim interfejsem...



    z klima wiele może być powodów , najpopularniejszy: jak się nie załącza sprężarka to za mało gazu.. i zawór ciśnieniowy nie pozwala załączyć sprzęgła w sprężarce , powodów może być wiele.... klima była na przeglądzie? jest w niej gaz?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    8
    rok auta 1994 co do informacji jaki soft i interfejs nie mam pojęcia wiem tylko że program był bosch.


    z klimatyzacją byłem w serwisie, czynnik jest, czujniki od klimy sprawne

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Może warto przeczytać ten temat - na pewno to pomoże :D ;) http://forum.7er.pl/-dokladne-tytulo...tow-vt5440.htm

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    Warto sprawdzić na początek bezpieczniki od OBD, są takowe. Wogóle z niczym nie masz komunikacji, czy tylko z jakimś ze sterowników?

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    8
    mam problem tylko z klimą, a poza tym przydało by się zmienić język bo włoski jakoś mi nie odpowiada. Te bezpieczniki od OBD gdzie są .

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    to skoro masz kłopot tylko z klimą to tam musisz szukać problemu a nie w złączu OBD. Winny może być np panel klimatyzacji. Sprawdzić na poczatek należy sumiennie wszystkie bezpieczniki od klimatyzacji, zasilania do panela.

  8. #8
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Aby diagnozować BMW musisz mieć odpowiedni interfejs. Co niektóre z allegro działają ale żaden nie wykrywa 100% modułów.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    8
    mam już dwa panele klimatyzacji wszystkie funkcje działają poza włączeniem klimy, poza tym gdzieś na forum wyczytałem że po wymianie panela może być potrzebne kodowanie i tu kółko się zamyka.

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez chortom
    gdzieś na forum wyczytałem że po wymianie panela może być potrzebne kodowanie i tu kółko się zamyka.
    Dokładnie tak jest. Twoje auto jest z samego początku produkcji i tu może być właśnie problem z połączeniem. Za komunikację z autem odpowiadają liczniki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •