Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Rolety i Spot

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa

    Rolety i Spot

    Witam,
    chciałem się zapytać czy jest jakiś kolega (mile widziana również koleżanka) z e38 w województwie Świętokrzyskim, która ma w.w samochód (z roletami) i jest w stanie zdjąć dla mnie boczek abym zobaczył jak zamocować boczne rolety. Dostałem paczkę z bocznymi roletami + ramki w okół drzwi, ale jest milion blach blaszeczek, wkrętów, śróbeczek i chciałbym dowiedzieć się "gdzie, która do czego ?". Chciałbym również zapytać. Czy w Świętokrzyskim są jakieś mini spoty 7er.pl, przedstawiciel regionalny, u którego można dostać naklejkę na tył ? Lub spotkać się w celu wymiany informacji... ?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Poszukaj na forum - jest to opisane.
    Poza tym nie jest to trudne- wiem bo sam zakładałem ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    "Tyle to wiem". Na tym forum jest prawię wszystko oraz daje odpowiedzi na większość mojej niewiedzy. Umiem korzystać z opcji szukaj. Jednak tak jak wyżej napisałem. Nie chdozi mi o fotorelacji czy też, aby ktoś mi powiedział jak to zrobić. Chce poprostu się z kimś spotkać (jeżeli będzie miał ochotę) i "pomacać" boczek. Ponieważ mój jest nie przystosowany i chce zobaczyć gdzie przymocować rolety, ile uciąć itp. Napisałem również tą wiadomość ponieważ w dziale spotkania, spoty. Forumowiczę z innych województw spotykają się, rozmawiają o swoich samochodach, robią "show" na ceremoniach ślubnych. Jest to dla mnie jak najbardziej pozytywnym zjawiskiem. Dlatego zapytałem czy jest ktoś z mojego woj. Ale dziękuje za odpowiedź.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •