Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: allegro ile mogę czekać na wpłatę

  1. #1
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20

    allegro ile mogę czekać na wpłatę

    problem jest następujący
    gość wygrał aukcje której wcześniej nie zakończyłem (trafił sie lepszy kupiec poza allegro)
    na początku ściemniałem żę zderzak już sprzedany ale po jego upierdliwosci po tyg odp że znow mam ten zderzak. zadowolony odp że kaske wpłaci w czwartek 3,06 od tamtego czasu mineły już jakieś 2 tyg kasy oczywiści nie wpłacił. wczoraj sie odezwał z pytaniem o dane do przelewu , podałem mu je z dopiskiem że ma czas zapłaty do dziś. ham dziś pissze ile ma wpłacić i jakie koszty przesyłki?
    czy moge śmiało wystawić mu już negatywa ???

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Jak Ty mu wystawisz to on Tobie również wiec się zastanów. Poczekaj jeszcze trochę. Zgłoś sprawę na allegro albo wystaw ponownie.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #3
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki

    Re: allegro ile moe czekać na wpłate

    Cytat Zamieszczone przez jarek88
    problem jest następujący
    gość wygrał aukcje której wcześniej nie zakończyłem (trafił sie lepszy kupiec poza allegro)
    na początku ściemniałem żę zderzak już sprzedany ale po jego upierdliwosci po tyg odp że znow mam ten zderzak. zadowolony odp że kaske wpłaci w czwartek 3,06 od tamtego czasu mineły już jakieś 2 tyg kasy oczywiści nie wpłacił. wczoraj sie odezwał z pytaniem o dane do przelewu , podałem mu je z dopiskiem że ma czas zapłaty do dziś. ham dziś pissze ile ma wpłacić i jakie koszty przesyłki?
    czy moge śmiało wystawić mu już negatywa ???
    Zastanów sie też czy sam pograłeś całkiem OK , pozwalając mu kupic ten zderzak mimo, że go już nie miałeś ;) bo on mógł Ci spokojnie walnąć negatywa zaraz po tym jak się dowiedział, że już nie masz tego zderzaka :)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Zgłoś do allegro, wyślij formularz o zwrot prowizji i tyle.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  5. #5
    Oj kolego jak mi byś taki numer zrobił to bym od razu ci strzelił negatywa. Jak się coś sprzedaje to się stosuj do zasad a jak poszło ci to już gdzie indziej to miałeś aukcje zakończyć a jego ofertę wycofać. Nie było by teraz bałaganu. Dogadaj się z gościem i napisz do allegro o zwrot prowizji. A podstaw żeby mu wystawić negatywa nie masz żadnych wręcz bym powiedział że masz niezły tupet żeby najpierw kogoś w balonika a potem jeszcze mu chcieć negatywa.
    Oj ludzie, ludzie ...

  6. #6
    Widzę że jesteś tym dobrym sprzedawcą :/

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Jak chcesz komuś wystawić negatywa skoro sam byłeś nie fair? jeśli nie dostałeś wpłaty trzeba było napisać, że w związku z brakiem wpłaty sprzedałeś komu innemu i tyle. ;)

    Pozdr

  8. #8
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    złe zrozumieliście miałem drugiego kupca który chciał ten zderzak i nikomu go jeszcze nie sprzedałem po prostu ktoś zadzowonił jak bylem w pracy a po pracy aukcja się już skonczyła nikomu go nie wysyłałem cały czas leży w garażu a wgl to 1 raz trafiła mi się taka sytuacja na początku zaproponowałem mu że to mój błąd i niech wystawi mi negatywa ,pużnije proponowałe mu inne rarytasiki w owiele niższej cenie ale gościowi też nie pasowało. podziękowałem już temu który dzwonił ,to teraz męcze się z tym który wygrał i nie płaci

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Poczekaj jeszcze kilka dni,skoro dzisiaj zadzwonił i pyta się o dane do przelewu to napewno w przyszłm tygodniu będziesz mieć kasę na koncie,cierpliwość popłaca ;)
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  10. #10
    No coś kręcicie towarzyszu. U góry co innego pisałeś a teraz zmiana frontu. Po pierwsze powinieneś gadać z tym gościem, który wygrał aukcję w pierwszej kolejności a nie na odwrót. A jeśli lepiej ci cena pasowała od tego co telefonował to temu z allegro trzeba było sprawę postawić jasno. Ale wybrałeś drogę ściemy i teraz masz efekty. Tak to w życiu jest niestety albo stety. I teraz okaże się że tamten też ci tego nie kupi i zostaniesz z częścią na stanie i niesmakiem po nieudanej transakcji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •