Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [mechanika] gdzie jest rozrusznik???

  1. #1
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city

    [mechanika] gdzie jest rozrusznik???

    chce sie dowiedziec gdzie jest rozrusznik w 4.0d i przekaźnik który konkretnie do rozrusznika jest przypisany. byl dzisiaj u mnie kolo z kompem i z elektronika wszystko wpariadkie:) daje sygnał wszystko odblokowane, kluczyk ok imo tak samo . sprawa jest prosta, jak bedzie dojscie do rozrusznika to go sam wykrece i dam do zrobienia, jak bedzie gdzies schowany to juz lipa i tylko mechanior rzeby go wyciagnał :) . takze czekam na jakies rysuneczki gdzie inzynierownie bmw sprytnie ukryli przede mna ten rozrusznik :)
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    To powinno Ci pomóc link i to link dostęp w benzynie wygląda nie za ciekawie nie wiem jak w dislu

  3. #3
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    brak odzewu, mechanik zrobil calosc kosztowala mnie 750 zł 350 czesci i 400 zł robocizna. Radzę nie jechac do elektryka na ulicy terenowej we wrocławiu. powiedział ze to jest pierwszy i ostatni rozrusznik w 7er :) . okazało sie ze rozruszniki z740d sa wloskie , pasuja czesci od fiata i lanczji :) nr komutator jest ze stilo a wirnik z libry 2,4 jtd. dzieki temu mam caly nowy rozrusznik, oprócz obudowy za mała kase :) dodam ze w tym czasie kiedy rozrusznik zakreci 3 razy przed naprawą krecił raz.
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •