Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: Reakcja policji na miejsca parkingowe

  1. #1
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Reakcja policji na miejsca parkingowe

    Siema
    Miałem dzisiaj następujący problem (już drugi raz ale wcześniej obyło się bez policji).
    Przyjechałem pod blok widzę miejsce wolne więc sobie zaparkowałem.Po jakimś czasie słyszę domofon i jestem proszony zejść na parking.Okazało się że nie mam prawa tu parkować auta bo jakiś frajer tu parkuje 10lat.Zaznaczam że parking publiczny i nikt nie ma wykupionego miejsca parkingowego.Gość mi powiedział że jak mu wyjadę i zaparkuje na ulicy to nie wezwie policji,oczywiście na to nie przystałem.
    Po dwóch godz przyjechała policja (chyba jacyś znajomi jego) i kazała mi odstawić samochód na co się nie zgodziłem i odszedłem.Gość mnie teraz odwiedził i zapewnił że spotkamy się w sadzie min za to że mu naubliżałem a nic takiego nie miało miejsca.Policja mi mandatu nie wlepiła bo generalnie nie miała za co...
    Gość jest chyba chory na głowę jak mu wyjadę żeby on mógł zaparkować starego fiata punto...

    Ktoś się spotkał z takim przypadkiem?

    pozdro Dzuda

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    .........................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 10:10

  3. #3
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Życie made in Polska :]

    Nagraj taka scenę, będziesz sławny
    Pewność na każdym kilometrze ...

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Ja bym go wyśmiał :)
    No tak dokładnie zrobiłem... Ale co o tym myśleć? W sumie nie ma żadnych podstaw,a to że stoję na parkingu publicznym to żadne przestępstwo....

    Intactus wie jak ten parking wygląda i też był tego zdania jak zaistniała ta sytuacja pierwszy raz

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    .............................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 10:10

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Miejsce parkingowe pod blokiem jest ogólnodostępne chyba ,że jest tabliczka teren prywatny tylko dla mieszkańców. Jeszcze nie słyszałem o "zasiedzeniu" miejsca parkingowego ;D .Mogłeś spisać "panóf" policmajstrów i zapytać się ich przełożonych o ich kompetencje .... Miałbym ubaw jak by mi tak ktoś zapukał z policją ;D

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A co najlepsze gość powiedział że miał zajęte miejsce pięciolitrową butlą po wodzie i jeszcze mu ją zwinąłem :hah: :hihi:

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    "...a to Polska właśnie"

    a autko lepiej przestaw bo idiota ci porysuje,wybije szyby,poprzebija opony albo podpali bo tacy są niestety sąsiedzi :razz:
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Jezeli faktycznie miejsce owego parkowania nie stanowi czyjejs wlasnosci, lub nie jest regolowane wewnetrznymi przepisami, jestes zameldowany w tym bloku, to nie widze zadnych podstaw do interwencji policji. Bardzo mozliwe, ze jegomosc poskarzyl sie, ze go wyzywasz itp.Skoro przyszedl do Ciebie i taki tekst zawinol, trzeba bylo zagrac vabank i zadzwonic na paly, ze facet Cie nachodzi.

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    a autko lepiej przestaw bo idiota ci porysuje,wybije szyby,poprzebija opony albo podpali bo tacy są niestety sąsiedzi :razz:
    Tak zrobię ale dopiero jak się ściemni ok 22 żeby ten dziad tam nie stanął ;)

    Guralbmw-zameldowany nie jestem bo mieszkanie wynajmuję,a parking na bank jest publiczny bo specjalnie byłem przejść się do drogi i ŻADNEGO znaku o tym nie ma.Wymysł gościa(dodam że to typowy moher)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •