Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: szukam walca na moje bmw

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    szukam walca na moje bmw

    moze ktos sie orientuje co to moze byc. pojechalem do mechanika zostawilem samochod diagnoza byla taka ze sa to na stowe glowice. na drugi dzien moj majster wsiadl do autka i nie mogl go odpalic. zrobil wszystkie te czary z glowicami zaworami i innymi pierdolami zlozyl slnik i dalej nie chce palic. posprawdzal wszystko po koleji i nic moze to jest jakas wina komputera? pomozcie bo wpadne w depresje. :o :o :? 8/ 8/
    P.P.K.K

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    dobrze kolego ze nie masz gazu bo bys powiedzial ze to wszystko przez lpg ale to tylko taka mala dygresja bo szczerze mowiac to ci wspolczuje problemow z autem. ja z doswiadczenia wiem ze jak jest uszczelka pod glowica to auto pali, jak jest mocno nieszczelna to tez odpali bedzie dymic zle chodzic itd ale uruchomisz go. moze jakis bezpiecznik od czegos albo rozrusznik, moze cos ze stacyjka albo z immobilajzerem ,musialbys wiecej szczegolow napisac to spytam swojego machanika od bmw bo jest calkiem dobry w te klocki to moze cos wymysli i nakieruje Cie na jakis trop.pozdro

  3. #3
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Przyczyn może być wiele. Jak wiadomo jest kilka czynników od których zależy uruchomienie silnika. Tak najprościej to myślę że podpięcie pod kompa mogło by coś wykazać.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Przyczyn może być wiele niech eliminuje jedną po drugiej... zacznijcie od tego czy jest iskra (łańcuch chyba dobrze założył ale też radzę sprawdzić barzdzo dokładnie), dalej czy podaje paliwo i jakie jest ciśnienie, jężeli to jest ok to może czujnik położenia wału nie podpięty lub uszkodzony... musisz podać więcej danych tak wróżyć można w nieskończoność i może to nic nie dać..
    Dreams from Dreams - 7er...

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Nie zapomnij sprawdzić "czarnego pudełeczka" odpowiedzialnego za zczytanie kodu kluczyka. Jak mi to padło to ni cholery nie chciał zapalić.

  6. #6
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez wojtekd
    Nie zapomnij sprawdzić "czarnego pudełeczka" odpowiedzialnego za zczytanie kodu kluczyka. Jak mi to padło to ni cholery nie chciał zapalić.

    To czerne pudeleczko jest biale i nazywa sie EWS.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    ;D

    napisałem "czarne pudełeczko" bo każde urządzenie, które nie wiadomo jak jest skonstrułowane, ale wiadomo co wlata i wylata nazywamy "czarnym pudełkiem". Takie inżynierskie przyzwyczajenie.

    ;D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    krew mnie juz zalewa moja slicznotka kreci ale nie odpala. jeszcze troche i wypchne ja na ulice pod jakis plug sniezny przynajmiej bedzie z niej jakis pozytek :hihi:
    P.P.K.K

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    32
    BMW
    Było E32 730iA, E38 730d, jest E65 730d 2002
    Skąd
    EKU
    Jakby EWS się wysypał to by nie kręciła, a swoją drogą bywają EWSy w czarnyh obudowach także ;)

  10. #10
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    krew mnie juz zalewa moja slicznotka kreci ale nie odpala. jeszcze troche i wypchne ja na ulice pod jakis plug sniezny przynajmiej bedzie z niej jakis pozytek :hihi:
    Po Twoich perypetiach odbieram dziś za 3 tyś i nie musisz pchać pod pługa .... :hah:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •