Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: wymiana foteli z anglika do europy po lifcie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze

    wymiana foteli z anglika do europy po lifcie

    Jak w temacie. Mam zamiar wymienić fotele . Chcę wstawić od angola do mnie (europa)
    Czy się da i co trzeba zrobić .
    Będę miał też do podłączenia kanape z tel itd czy jest to do podłączenia i jak się do tego zabrać .
    Proszę o instrukcje działania i czy sie mam za to zabierać czy sobie darować ???

  2. #2
    max, o tych fotelach to już trochę było....

  3. #3
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Max trzeba zrobić jakiegoś spota u Ciebie to porzezbimy , robiłem kiedyś coś takiego , da rade , ale jest troche zabawy ...........

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Najlepiej mieć wiązkę z lewego fotela z europejca, razem z panelem sterowania.
    Rozpruwasz fotel, zmieniasz wiązkę i na początek masz spokój.

    A później jak sobie będziesz chciał dołożyć pamieć, to od razu dokładasz pamięć dla obu foteli tak jak ma sylwekk ;)



    EDIT.
    Zapomniałem o macie obciążeniowej, trzeba ją przełożyć z lewego do prawego fotela i odpowiednio piny podłączyć.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #5
    No i należy pamiętać o jeszcze jednej różnicy - zakresy regulacji foteli różnią się dla fotela kierowcy i fotela pasażera. Montując fotele od anglika fotel kierowcy da się regulować w zakresie przewidzianym dla pasażera i na odwrót.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    O matko... to sporo tej zabawy :(
    Mam do kupienia fotele ze stolikami . Ale jak to tyle zabawy to nie wiem czy się podejmę :(
    Sam na pewno sobie nie poradzę , Wisior czy Ty byś to wszystko ogarnął ? jeszcze mata...
    Muszę to przemyśleć czy jest sens :(

  7. #7
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez max
    O matko... to sporo tej zabawy :(
    Mam do kupienia fotele ze stolikami . Ale jak to tyle zabawy to nie wiem czy się podejmę :(
    Sam na pewno sobie nie poradzę , Wisior czy Ty byś to wszystko ogarnął ? jeszcze mata...
    Muszę to przemyśleć czy jest sens :(
    Max mata to nie jest wielki problem- 10min z kompem i osoba majaca o tym pojecie za sterami kompa i sprawa zalatwiona :]

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    Czyli przekładać nie trzeba tylko programować :) To się ogarnie ;)

    A jak wygląda sprawa podłączenia foteli, ja mam biedne funkcje a tam jest komfort z masażami włącznie. Da się to podłączyć ???

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez max
    O matko... to sporo tej zabawy :(
    Mam do kupienia fotele ze stolikami . Ale jak to tyle zabawy to nie wiem czy się podejmę :(
    Sam na pewno sobie nie poradzę , Wisior czy Ty byś to wszystko ogarnął ? jeszcze mata...
    Muszę to przemyśleć czy jest sens :(
    Jak ci zależy tylko na stolikach to przełóż same tyły foteli.

    Co do maty, to trzeba ją wykodować. Nie sprawdzałem sam, możliwe, że to nic nie da. Wtedy trzeba podłączyć wiązkę z modułem maty do instalacji pod fotelem pasażera i podłączyć pod moduł emulator.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez max
    ja mam biedne funkcje a tam jest komfort z masażami włącznie. Da się to podłączyć ???
    jasne że da się podłączyć , pierwotnie w mojej też miłem takie fotele jak Ty , a teraz mam ( nikt nie lubi tego standardowego powiedzenia ) full opcje czyli masaże komfort grzanie , podstawa żebyś miał panel z przyciskami do masażu ............

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •