Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: koncowki wydechu

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    164
    BMW
    730d 99"
    Skąd
    okolice częstochowy

    koncowki wydechu

    witam. Mam zamiar założyć końcówki ultera na wydechy do mojej 730d. I chciałbym sie dowiedzieć czy po tej całej operacji nie bedzie tak, że po każdej jeździe bede miał zakopcony zderzak, czy nawet tył samochodu?? Przerabiał już ktoś ten temat? No bo wiadomo, diesel jak to diesel- dymka pusci :]

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    A co ma końcówka do dymienia???
    Zakładasz same końcówki to tylko pochwal się które, ja będę czekał na nagranie dźwięku. Przede wszystkim interesuje mnie poziom hałasu i jakość dźwięku jaki się z nich wydobywa.

    Kopcenie to byś miał jakbyś wywalił katalizatory i w ich miejsce dał strumienice.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #3
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    A co ma końcówka do dymienia???
    Zakładasz same końcówki to tylko pochwal się które, ja będę czekał na nagranie dźwięku. Przede wszystkim interesuje mnie poziom hałasu i jakość dźwięku jaki się z nich wydobywa.

    Kopcenie to byś miał jakbyś wywalił katalizatory i w ich miejsce dał strumienice.
    Ariel koledze chodzi o to że normalnie wydech idzie w kierunku ziemi = ewentualne przykopcenie asfaltu , w momencie dospawania końcówek w np. wyciętym zderzaku przy jasnym kolorku może mieć zadymienie na zderzaku..

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    164
    BMW
    730d 99"
    Skąd
    okolice częstochowy
    Cytat Zamieszczone przez Jakub
    Ariel koledze chodzi o to że normalnie wydech idzie w kierunku ziemi = ewentualne przykopcenie asfaltu , w momencie dospawania końcówek w np. wyciętym zderzaku przy jasnym kolorku może mieć zadymienie na zderzaku..
    dokładnie o to chodzi :) A co do koloru to raczej jest ciemny ANTHRAZIT METALLIC (397) :D
    seria siedem drugą miłością...

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Jakub
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    A co ma końcówka do dymienia???
    Zakładasz same końcówki to tylko pochwal się które, ja będę czekał na nagranie dźwięku. Przede wszystkim interesuje mnie poziom hałasu i jakość dźwięku jaki się z nich wydobywa.

    Kopcenie to byś miał jakbyś wywalił katalizatory i w ich miejsce dał strumienice.
    Ariel koledze chodzi o to że normalnie wydech idzie w kierunku ziemi = ewentualne przykopcenie asfaltu , w momencie dospawania końcówek w np. wyciętym zderzaku przy jasnym kolorku może mieć zadymienie na zderzaku..
    Fakt, nie do końca zrozumiałem o co chodzi.

    To, że moja kopci to dla tego, że mam problem, normalnie nie ma mowy o kopceniu nawet przy Dieslu :) jak koledze też kopci to niestety musi się przyjrzeć bliżej układowi paliwowemu :(
    Jeszcze nie mam ochoty się tym zajmować ale muszę to naprawić jak najszybciej bo wstyd jak diabli jak zostawiam za sobą czarną chmurę :(
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Nie jest źle ale fakt przeglądnąć możesz co i jak ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    164
    BMW
    730d 99"
    Skąd
    okolice częstochowy
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    To, że moja kopci to dla tego, że mam problem, normalnie nie ma mowy o kopceniu nawet przy Dieslu jak koledze też kopci to niestety musi się przyjrzeć bliżej układowi paliwowemu
    Jeszcze nie mam ochoty się tym zajmować ale muszę to naprawić jak najszybciej bo wstyd jak diabli jak zostawiam za sobą czarną chmurę

    zależy jeszcze o jakie kopcenie chodzi. Bo jeżeli jedziesz sobie spokojnie, a za tobą czarny dym to faktycznie jest coś nie tak. Ale jeżeli jedziesz i ostro przypier****sz po gazie i przy obciążeniu silnik pusci dyma- to raczej normalka ;)
    seria siedem drugą miłością...

  8. #8
    Vip Vip Awatar co arti
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    251
    BMW
    750 il
    Skąd
    Włocławek
    Ja zakładałem przed samym zlotem skieruj je sobie lekko ku ziemi będzie rewelacja! pochwale się że kolegom się podobało! :papa:
    B-ędziesz M-iał W-szystkie

  9. #9
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,232
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Sylwek7 też ma fajnie zrobione końcówki, tzn. mi się podobają ;)

    http://i594.photobucket.com/albums/t...e/IMG_5647.jpg

  10. #10
    Vip Vip Awatar co arti
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    251
    BMW
    750 il
    Skąd
    Włocławek
    Ja mam tak ie same tylko bardziej prosto :) Pozdrawiam :papa:
    B-ędziesz M-iał W-szystkie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •