Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Lusterko zew. lewe

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka

    Lusterko zew. lewe

    Witam. Koledzy straciłem lusterko dziś w nocy.
    Moje pytanie czy ewentualnie od angielskiej wersji będzie pasować całe lustro? tylko zostanie wkład zmienić. Finansowo chyba wyjdzie korzystniej co o tym myślicie, a może ktoś posiada takie lustro mile widziany kolor czarny rok 96. Pozdrawiam
    728i

  2. #2
    Nie - angielskie lusterko NIE będzie pasować. Jest inna podstawa - pod innym kątem :/

    Stąd cena atrakcyjna. U nas sa nieprzydatne
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    Dzięki za podpowiedz a jak rozróżnić je żeby nie była wersja angielska żeby bubla nie kupić?, bo znalazłem w kolorze za 200 i koleś twierdzi że z niemieckiej jest. Zastanawiam się czy ewentualnie nie da się przełożyć obudowy bo cały metalowy stelaż lustra jest nie mam szkła i obudowy ale przekładka robi się już mało opłacalna
    728i

  4. #4
    Sprawdzisz bezpośrednio porównując jedno do drugiego. Różni się właśnie podstawa lusterka

    A jeśli Ci się uratowała podstawa, to całą resztę da się przełożyć wraz z "pleckami". Lusterko w E38 daje się rpzebrac na części pierwsze :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    Dzięki kupię skoro kolo twierdzi że europejska wersja to zaryzykuję ewentualnie moja podstawa żyje to będę przekładał. Pozdrawiam
    728i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •