Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: zakaz palenia w samochodzie

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    zakaz palenia w samochodzie

    http://motoryzacja.interia.pl/wiadom...ch,1035041,415

    a teraz zobaczcie na wynik ankiety, wiekszosc jest za zakazem palenia, ale dlaczego?????? ten kto niepali uwaza ze oczywiscie to rozprasza kierowce itp itp itp itp, tylko moim zdaniem przepisy powinno sie wprowadzac aby polepszyc nam byt i bezpieczenstwo, a ile jest wypadkow z powodu papierosa??? ja proponuje wprowadzic zakaz wlaczania ogrzewania i klimatyzacji bo odrywamy reke od kierownicy jak cos przestawiamy, oraz zakaz uzywania CB radia bo wiadomo jedna reka jest zajeta

  2. #2
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Widzisz coraz bardziej ograniczają nam swobodę i tyle...
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    tylko chwile dzielą nas od zakazu słuchania radia co by nie rozpraszało ...

  4. #4
    Mi tam akurat nie przeszkadza sam nie pale , a i nie lubie jak ktos pali w aucie bo sie dusze :)
    Swoja droga w mojej nikt ni pali :D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    zakazy sa po to zeby je lamac. u mnie tez jest zakaz palenia w aucie. jest jedna rzecz ktora mnie wpienia. jazda na swiatlach przez caly rok. po co komu swiatla w lato? :/ a najgorzej mnie podkur..a jak jedzie jakis mongol w dzien na dlugich. no to teraz mam pytanie. kto jezdzi w pasach?
    P.P.K.K

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    chodzi ci o te sznurki co przy drzwiach pomontowane ?? cholera jak się w nie zaplączesz to pozniej nie wiadomo jak wysiadać z nich ...

  7. #7
    ja przewaznie zapinam pasy :)

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Co do świateł to hmm i tak od zawsze jeździlem na wlączonych, wiec nakaz nic u mnie nie zmienił...Co do pasów, hmm zdania są podzielone i ja też do końca sam juz nie wiem czy to warto czy nie, chociaż zawsze sie kluce z wszystkimi że pasy nic nie dają a nawet zagrażają... nikt własciwie nie robił badań dotyczących tego ile osób uratowało się bo np wypadli z samochodu który uległa całkowitemu zniszczeniu i jakby mieli pasy to by w nim umarli... po za tym hmm kaaasa, nagle przestało by się produkowac pasy (padła by niejedna firma, olbrzymie straty dla fiskusa itp), potem co za tym idzie nie mozna by stosować poduszek powietrznych a to kolejna gigantyczna strata itd itp... chociaż brzmi to moze dziwnie, ale w końcu kaaasa nie raz mydli nam oczy..

    Ale co do palenia to absurd, najlepiej zbadać jak koncentruje sie nałogowy palacz podczas np 3 godzinnej jazdy gdy mu organizm dopraszał sie o nikotyne... mnie szybciej zaczyna głowa boleć, robie się nerowowy itd itp... Teraz patrząc na naszą ojczyzne gdzie miliony rodaków palą i nagle te miliony siadają za kółką i czują się niezbyt dobrze... jak dla mnie to o sto kroć większe zagrożenie... ale debil co wymyśla taki przepis pewnie nie pali i gówno o tym wie... ale czy w naszym kraju jest wogóle jakiś chociazby jeden przepis wymyślony przez eksperta!?!??!

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Światła przez cały rok -po to aby Cię było widać pod zachodzące słonko lepiej przy wyprzedzaniu....Pasy zawsze .... palic nigdy !!!!!!! u mnie w aucie ....za...ie za to, a tak jestem tolerancyjny ...u kogoś w aucie :D

  10. #10
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Światła przez cały rok -po to aby Cię było widać pod zachodzące słonko lepiej przy wyprzedzaniu....Pasy zawsze .... palic nigdy !!!!!!! u mnie w aucie ....za...ie za to, a tak jestem tolerancyjny ...u kogoś w aucie :D
    Święte słowa... ;) Też zawsze jeżdżę w pasach i dawno ze światłami to ze względów bezpieczeństwa...
    Co do pasów powiem tak nie zapinaj jak jedziesz malaczem (to nie ma sensu... ;) ) ale w autku gdzie masz poduchy (a zwłaszcza kurtyny) - radzę się jednak zapiąc bo jak nie wypadniesz... to i tak poducha połamie ci kręgosłup...
    Dreams from Dreams - 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •