Cześć Wszystkim:)
Mam na imię Łukasz, jestem z Bydgoszczy. Jest to moje trzecie BMW w karierze. Pierwsza była E38 4.0 '95. Kiedyś nawet witałem się już tutaj ale ponieważ nie wiem co mi strzeliło do głowy i sprzedałem baardzo śliczny egzemplarz jakoś moja obecność tutaj umarła. Następnie proszę nie pytajcie dlaczego, sam nie wiem, przesiadłem się na E39 2.8, po kilku tygodniach już wiedziałem, że to była pomyłka życia, ale jakoś przekulałem zimę no i czas było wrócić do tego za czym tęskniłem całą dziadoską, długą zimę. Chociaż powiem, że po tej zimie to miałem serdecznie dość napędu na tył, szczególnie jak mnie koledzy z pracy musieli wpychać i wypychać z firmowego parkingu:D. Ale mróz odpuścił i jak to u mnie w gorącej wodzie kompany szubciutko stałem się właścicielem kolejnej E38 tym razem 4.4 '96. Wydaję mi się że egz jest w miarę zadbany, zresztą pewnie co niektórzy ją znają. Trzeba to tu czy tam coś zrobić ale to raczej kosmetyka. No chyba, że wdepnąłem w ...:) to zamiast Będę Miał Wygodę to Będę Miał Wydatki:D Co do wyposażenia to jak w E38 coś jest czegoś nie ma:) Z rzeczy wydaje mi się rzadziej spotykanych, przynajmniej nie miałem w poprzedniej to podwójne szybki, szklany szyberdach, a tak to w miarę standardowo: elektryka foteli z pamięcią, skrzynia steptronic, czujnik deszczu itd., itp. A co do niestandardowo to ma zamontowane dedykowane tłumiki firmy Eisenmann'a, i powiem że ciarki przechodzą jak grzmi:) Nie wiem jeszcze czy je zostawię, zawsze podobała mi się seria ale ten dźwięk jest zabójczy:)
Jak widać na fotkach E38 jak E38:) na klasycznych felgach 16". 18" już do mnie jadą wybrałem oryginalne od E65, mam nadzieję że będzie się ładnie prezentować:)