Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Zmiana z MK2 na MK3 i :(

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna

    Zmiana z MK2 na MK3 i :(

    Cześć!
    Mam 2 pytania:
    1. Mając mk2 na wyswietlaczu 4:3 mogłem ustawić tak by na górze ekrany były wyswietlane fele radiowe a na dole komp OBC. Dzisiaj zmieniłem czytnik na mk3 i nie mam możliwości takiego ustawienia. Albo na całym monitorze (również 4:3) mam wyswietlane fale radiowe,albo mogę wybrać,ze mam również na całym tylko funkcje OBC. Troszkę to do dupy :/ . Jest możliwość bym miał tek jak to było przy mk2 gdzie w 1/3 u góry monitora było wyswietlane dane radio a w 2/3 dołu funkcje OBC?

    2. Czytnik mk2 nie ma oddzielnie podlaczanej anteny a mk3 ma.. Jak mam to pogodzić?

    Mam nadzieje,ze coś sensownego mi poradzicie za co z góry dziękuje ;)

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez grabol
    1. Mając mk2 na wyswietlaczu 4:3 mogłem ustawić tak by na górze ekrany były wyswietlane fele radiowe a na dole komp OBC. Dzisiaj zmieniłem czytnik na mk3 i nie mam możliwości takiego ustawienia. Albo na całym monitorze (również 4:3) mam wyswietlane fale radiowe,albo mogę wybrać,ze mam również na całym tylko funkcje OBC. Troszkę to do dupy . Jest możliwość bym miał tek jak to było przy mk2 gdzie w 1/3 u góry monitora było wyswietlane dane radio a w 2/3 dołu funkcje OBC?
    Poszukaj w opcjach funkcji "audio+obc" lub coś w tego typu
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    W tym sek,ze nie mam tej funkcji teraz :/

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Prawdopodobnie nie ma i to raczej wina softu (nowszego) może idzie mu wcisnąć stary soft? Nigdy nie próbowałem wgrywać w drugą stronę...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Wgralem mu faktycznie nowy Polski soft. Może trzeba będzie starym go ruszyć..
    Ma ktoś mk3 z 4:3 z PL softem?-jak jest?

  6. #6
    z tewgo co wiem to Coboosssss ma taki soft jak bedziesz na Zlocie to na pewno mieć będzie ;)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Cytat Zamieszczone przez komando
    z tewgo co wiem to Coboosssss ma taki soft jak bedziesz na Zlocie to na pewno mieć będzie ;)
    Niestety na zlocie nie będzie mnie :(
    A softow mam pod dostatkiem także będę musiał tylko pobawic się trochę i mam nadzieje,ze to tego wina ;)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    128
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez grabol
    1. Mając mk2 na wyswietlaczu 4:3 mogłem ustawić tak by na górze ekrany były wyswietlane fele radiowe a na dole komp OBC. Dzisiaj zmieniłem czytnik na mk3 i nie mam możliwości takiego ustawienia. Albo na całym monitorze (również 4:3) mam wyswietlane fale radiowe,albo mogę wybrać,ze mam również na całym tylko funkcje OBC. Troszkę to do dupy :/ . Jest możliwość bym miał tek jak to było przy mk2 gdzie w 1/3 u góry monitora było wyswietlane dane radio a w 2/3 dołu funkcje OBC?
    Nie ma takiej opcji. Mozesz tylko miec ekran na pol - navi+radio.
    Zmiana softu nic nie da.

    2. Czytnik mk2 nie ma oddzielnie podlaczanej anteny a mk3 ma.. Jak mam to pogodzić?
    MK3 ma wbudowany odbiornik GPS. Wystarczy wypiac kabel antenowy z modulu odbiorczego i podlaczyc do czytnika. Przy okazji odpinasz wiazke od tego modulu, zeby nie robil zamieszania.

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez mongooes
    Nie ma takiej opcji. Mozesz tylko miec ekran na pol - navi+radio.
    To dziwne. Szajboos ma seryjną MK3 z dużym monitorem i nie ma z tym problemów, nie wiem jak z małym monitorem, ale podejrzewam, że skoro na mkII to działa to i w MKIII musi też działać.

    Nie masz na dole(lewy dolny róg) w opcjach strzałki, żeby przejść na drugą stronę ustawień? Z tego co pamiętam to pierwsza pozycja na drugiej stronie.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    128
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Warszawa
    Nie spotkalem sie jeszcze z MK3 i taka opcja, a ostatnio sporo navi przejrzalem.
    Monitor nie ma tu nic do rzeczy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •