Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pomóżcie... Łożysko przedniego amora E32 730 r6... ;)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    84
    BMW
    E32 '91 M30B30
    Skąd
    Podłęże/ Kraków

    Pomóżcie... Łożysko przedniego amora E32 730 r6... ;)

    Posypały mi sie kompletnie łożyska przednich amortyzatorów ( z prawej strony już nawet niewiem jak odkręce amortyzator bo kręcąc śrubą obraca sie ona równo z amorem :/ łożysko nie trzyma kompletnie...)
    Mam pytanko poszukując jakiś dobrych zamienników znalazłem jedynie , niezbyt dobrej jakości mi sie wydaje niestety :/ ale do E34 :

    1. http://allegro.pl/item1052452540_loz...d_bmw_e34.html

    2. http://allegro.pl/item1071955003_loz...28_e24_z1.html

    Musze zmierzyć czy coś takiego podejdzie pod mojego amora bo do E32 zamienników brak :/ I teraz może głupie pytanie albo ja jestem głupek :D Czym sie różnią te 2 łożyska ?? Co takiego więcej mam w zestawie z "obrotnicą" ?? Nie ukrywam że chciałbym kompletne CAŁE łożysko do przodu... Ale tu łożysko i tu łożysko , tu 35 zł , 80 zł i ta sama firma i wygląda że to niby to samo...Co dostaje więcej ??:P
    A moze ktoś ma namiary na takie kompletne zestawy łożyska amortyzatora do E32 ??

    Z góry dzięki za odp ;) Pozdrawiam

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Jak mnie pamięć nie myśli to była już obszerna dyskusja na ten temat. Postaraj się poszukać.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Sprzedający trochę się zagalopował,te łożyska z drugiego linku są do e30 (miska na sprężynę stanowi odrębny element),pierwszy link łożysko e34 choć pasuje do e32 (miska na sprężynę jest razem z łożyskiem,jeden element),różnią się minimalnie wysokością.80zł za nowe to dobra cena.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar beatles86
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    289
    BMW
    E32 m60b40
    Skąd
    Biłgoraj-Lublin
    Te łożyska nie różnią się wysokością mam je założone u siebie.
    Zakładałem to chyba w styczniu i dalej jeździ nie rozleciało się jeszcze ;)
    Znam problem nowe w Aso ok 380 zł za sztukę. Występują jeszcze z firmy mayle coś ok. 280 jeżeli dobrze pamiętam ale ciężko je zdobyć.

    Jak masz amortyzator ze stożkiem to będzie pasowało we wcześniejszych latach jak amortyzatory nie miały stożka to i mocowanie miało mniejszą średnice.

    Pozdrawiam

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Z tego co widze to powinno byc to.
    Gilu_e32

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    84
    BMW
    E32 '91 M30B30
    Skąd
    Podłęże/ Kraków
    Dziękuje bardzo za każdą odp ;)
    Może pytanie troche laikowate jak dla mnie :P, ale czy wymieniejąc takie łożysko mając i tak już rozebranego mcphersona zalecacie wymienić jakiś element wchodzący w jego skłąd ?? Mam dosyć mocno obniżone zawieszenie z przodu i wolałbym żeby tam wszystko troszke pohulało a nie żebym zaraz znowu grzebał ;P Napewno osłony i odboje ;) czy coś jeszcze ?? taką reperaturke składającą sie ze wszystkich elementów gumowych mcphersona kupował ktoś w aso?? Jaki orientacyjnie jest to koszt ?? ;) jeśli nie w aso wie ktoś gdzie taki zestaw można dostać ?? ;) Chodzi mi o elementy gumowe typu podstawa gumowa sprężyny itd ;) nie o osłony i odboje bo tego wszędzie jest od cholery ;P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •