Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Palenie gumy E38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków

    Palenie gumy E38

    Ostatnio widziałem kilka razy jak E38 rusza prosto spod świateł lub z krzyżówki i pali gumę aż siwo za nim. Czy to możliwe przy jeździe na wprost z automatyczną skrzynią biegów? Jeśli tak to w jaki sposób? Zawsze paliłem gumę kręcąc bączki na placu przy wyłączonej kontroli trakcji. Paliłem również jak ruszałem ze skrzyżowania ale ostro w prawo lub w lewo. Prosto nawet mi nie zapiszczy tylko wyrywa szybko do przodu i od razu się rozpędza. Pytanie może trywialne ale mnie nurtuje więc proszę o odpowiedź ;)
    Nigdy się nie poddawaj-NIGDY!

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    A jesteś pewien że nie robił tego najbardziej klasycznie, czyli na hamulcu?? ;)
    Filmik 1
    Filmik 2
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    156
    BMW
    mk2
    Skąd
    Kraina deszczowców
    wg mnie 7er nie przystoji jarac laka to zbyt dostojne auto by tak je poniżać i katować jak jakieś e30

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    No tak,tylko te furki na pewno nie mają 280 kucy i zbierają się z samego dołu ;)

    Cytat Zamieszczone przez aurel
    wg mnie 7er nie przystoji jarac laka to zbyt dostojne auto by tak je poniżać i katować jak jakieś e30
    Też lubię E-38 i jestem przeciwny poprawianiu fabryki,poza kilkoma rzeczami,ale nie mogę słuchać że E-38 tak dostojnym autem że nie wypada spalić gumę,może nie wygląda to tak fajnie ja w 3 czy 5,a czasami wręcz komicznie,ale to tylko auto i stworzono je do jazdy a nie do achów i ochów.

  5. #5
    Jak ma kasę na palenie gum,to bedzie i stać go naprawiać skrzynie i inne pierdoły,ale co tam liczy sie efekt-głupoty :hah:

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez aurel
    wg mnie 7er nie przystoji jarac laka to zbyt dostojne auto by tak je poniżać i katować jak jakieś e30
    EE tam.nie przesadzajmy że stra babcia do dostojny samochód.Ja tam nie raz właśnie tak lubię ruszyć ze świateł :P Mina przechodniów bezcenna :]

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez aurel
    wg mnie 7er nie przystoji jarac laka to zbyt dostojne auto by tak je poniżać i katować jak jakieś e30
    W żadnym wypadku nie można poniżać tego dostojnego auta - można tylko ułożyć ostrożnie na złotym ołtarzu :medit:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  8. #8
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    masz na mysli np ten filmik.....

    LINK


    rok temu pytałem czy manual czy automat i okazało się ze automat

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No a czemu z automatem miałoby się nie dać?? Te Impale co pokazałem nawet nie wychodziły nigdy w manualu...
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #10
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    No a czemu z automatem miałoby się nie dać?? Te Impale co pokazałem nawet nie wychodziły nigdy w manuału...


    hehe proszę cie nie porównuj amerykańskiego silnika z europejskim i amerykańskiej skrzyni z europejska.....


    taka impala zrywa przyczepność od 600obr/min nie ważne na jakich laczkach , mocy maja mało (stosunkowo) ale moment potęga i do tego jeszcze amerykańskie konie..


    moja skrzynia nie przeżyła by palenia laczka na wstecznym ani na D na postoju... już nie jedna osoba remontowała skrzynie....


    mam ponad 300KM i ponad 500 niutków a jakoś z miejsca na suchym asfalcie nie traci przyczepności tylko momentalnie sie rozpędza...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •