Hej, mam na imię Mariusz i od września 2009 jestem posiadaczem starej E38, na forum logowałem się już dużo wcześniej, od czasu zakupu auta regularnie śledzę wątki i korzystam z szukaczki, nie ukrywam że jest to dla mnie kopalnia tematów, ponieważ lubię grzebać przy samochodzie :hah: , a każdy wątek czy problem to świetna zabawa na spędzenie czasu przy aucie. Satysfakcja z dobrze przeprowadzonej naprawy czy ulepszenia naprawdę poprawia humor i samopoczucie.

Auto to standardowy 7er z 350 tysięcznym przebiegiem , użytkowany tylko na trasie podczas weekendowych wycieczek, na chwilę obecną już mocno dofinansowany . W mojej BeeMce cenię komfort, ciszę podróży i bardzo elastyczny silnik z umiarkowanym zużyciem paliwa oraz łatwość diagnostyki z przemyślaną konstrukcją, ułatwiającą ewentualne naprawy. Oczywiście po zakupie musiałem pousuwać kilkanaście zaniedbań poprzednich użyszkodników i doprowadzić wszystkie elementy do sprawności. Auto dostało prawie nowe zawieszenie, kółka, hamulce, szkła do lamp, przerobiłem też temat pikseli, łamania w fotelach, silnika dmuchawy i wiele innych, łącznie z demontażem rocznej instalacji gazowej, wszystko przy pomocy forum i w większości własnymi ręcami ;D

Tak więc z góry chciałem podziękować osobom , które tworzą to fachowe forum i życzyć dalszej wytrwałości w dzieleniu się cenną wiedzą.
Pozdrawiam !!!

Poniżej link do kilku starych fotek (jedna jest teraźniejsza z przed kilku dni ze słonecznej Łeby).

Fotki


PS. teraz proszę moda o odblokowanie dostępu do pozostałej części forum :x :P