Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zle Odpala bmw:(POMOCY!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    32
    BMW
    730
    Skąd
    Bobra Wielka

    Zle Odpala bmw:(POMOCY!

    Witam.Moja Siódemka zle odpala z rana!A to wszystko stało sie jak wymieniłem filtry.Co moze byc tego przyczyna?Przed wymiana zawsze rano odpalała za pierwszym razem a po wymianie dopiero za 3 albo 5 jak sobie chce.Co to moze byc????

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    To może być problem z szukaniem tematów. Najpierw czytaj później pytaj!
    Abyś się nie zmęczył za bardzo to powiem Ci, że taki temat kilka tematów niżej.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    32
    BMW
    730
    Skąd
    Bobra Wielka
    A nie badz taki madry!Znacie sie na tym forum to sobie pomagacie a jak ktos nowy sie zarejestruje to olewacie to po co wogule te forum tylko dla tych którzy sie znaja????

  4. #4
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    lowelas90, po co mamy wałkowac takie same tematy na forum i zasmiecac to miejsce??? Wystarczy uzyc opcji "szukaj" a nie siedziec na d*** i liczyc na cud
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez lowelas90
    A nie badz taki madry!Znacie sie na tym forum to sobie pomagacie a jak ktos nowy sie zarejestruje to olewacie to po co wogule te forum tylko dla tych którzy sie znaja????
    Przestań się mazać :D
    Nie to forum dla ludzi, którzy chcą coś zrobić. Może mam przyjechać Ci to zdiagnozować?
    Zrozumiałbym jakby Twój problem był inny niż kolegów.
    To co robisz to spam a za nie korzystanie z funkcji szukaj dostaniesz opieprz na każdym cywilizowanym forum. Nie płacisz tutaj abonamentu aby każdy odpowiadał na najgłupsze pytanie. Na prawdę jest kilka tego typu drążonych tematów od kilku dni.
    Jak masz głupie pytanie to mogę Ci głupio odpowiedzieć- wymień silnik i będzie spokój albo jedź do ASO. Nie będziesz zadowolony chyba z takiej odpowiedzi?
    Poczytaj trochę to poznasz odpowiedź na nurtujący Cię problem jak nie poznasz to ludzie Ci pomogą ale nie w taki sposób... forum to nie czat ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    32
    BMW
    730
    Skąd
    Bobra Wielka
    no ja rozumiem ze to nie czat ale nigdzie nie znalazłem w postach ze przestała palic po wymianie filtrów!!

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez lowelas90
    A nie badz taki madry!Znacie sie na tym forum to sobie pomagacie a jak ktos nowy sie zarejestruje to olewacie to po co wogule te forum tylko dla tych którzy sie znaja????
    Kolego Lowelas90 pomagamy sobie wszyscy nawzajem,ale też koledzy dobrze Tobie podpowiadaja że teki temat był wielokrotnie poruszany wystarczy tylko poszukać,a jak nie znajdziesz odpowiedzi wtedy bedziemy szukać przyczyn,dlatego bardzo proszę stonuj trochę a jak bedziesz z nami dłużej sam się przekonasz że nie miałeś racji.
    Dlatego temat uważam za zakończony i go blokuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •