Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: uwaga na to auto

  1. #1
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    uwaga na to auto

    Jak wyżej...kumpel kupił auto za 1200zl i chce za niego 3900zl.Ogólnie auto śmieć...

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13508905
    Po pierwsze auto 88r,Skóry na maxa zjechane,E32 jest brązowe a maskę ma w kolorze grafit.Ogólnie same problemy ma z nią...
    Szkoda nawet 1zl na tel bo będzie zapewniał że jest idealna a po oględzinach czeka rozczarowanie na maxa

    Przegląd i ubezpieczenie do sierpnia a nie września

    pozdr

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań
    fajny kumpel ;)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Ech te zabawne opisy. No i nie ma wkładu finansowego. A zapewne zapomniał że przez ostatni tydz wpakował 5 tys ale coś mu wypadło i okazyjnie sprzedaje.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Takie czasy...każdy chce zarobić.Dlatego ostrzegam

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    No to ładnie kumpla załatwiłeś ;D
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Do jego innych aut się nie mieszam,ale wiem że na forum jest trochę ludzi którzy szukają e32.A patrząc na opis aukcji samochód jest bardzo zachęcający.Dlatego chcę zaoszczędzić czasu zainteresowanym osobom...

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Do jego innych aut się nie mieszam,ale wiem że na forum jest trochę ludzi którzy szukają e32.A patrząc na opis aukcji samochód jest bardzo zachęcający.Dlatego chcę zaoszczędzić czasu zainteresowanym osobom...
    I chwała Ci za to!!! Po to jest forum i ten dział by ostrzegać potencjalnych kupujących bez takimi "rarytasami".

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Do jego innych aut się nie mieszam,ale wiem że na forum jest trochę ludzi którzy szukają e32.A patrząc na opis aukcji samochód jest bardzo zachęcający.Dlatego chcę zaoszczędzić czasu zainteresowanym osobom...
    I chwała Ci za to!!! Po to jest forum i ten dział by ostrzegać potencjalnych kupujących bez takimi "rarytasami".
    Chyba, ze kolega mu zaszedł mocno za skóre wiec kolega powyżej sie odwdziecza hmm

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Spokojnie,za skórę mi nie zaszedł

    Ma jeszcze kilka innych aut do sprzedania ale nie będę mu reklamy robił ;) ma corsę do sprzedania którą posiada od kilku dni a w ogłoszeniu oczywiście co innego.Przebieg podany 197tys km a na liczniku 297t km :] wszystko prefekt a ostatnio dolewał przepalonego oleju bo wyciekł albo ubył...śladów korozji też nie posiada bo jest pomalowana spray-em

    A jeśli ktoś mi nie wierzy i myśli że kupi za 3900zl e32 w stanie bdb+ to można wsiadać w auto i jechać na oględziny :)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Spokojnie,za skórę mi nie zaszedł

    Ma jeszcze kilka innych aut do sprzedania ale nie będę mu reklamy robił ;) ma corsę do sprzedania którą posiada od kilku dni a w ogłoszeniu oczywiście co innego.Przebieg podany 197tys km a na liczniku 297t km :] wszystko prefekt a ostatnio dolewał przepalonego oleju bo wyciekł albo ubył...śladów korozji też nie posiada bo jest pomalowana spray-em

    to woła o pomstę do nieba, maja ludzie pomysły.

    A jeśli ktoś mi nie wierzy i myśli że kupi za 3900zl e32 w stanie bdb+ to można wsiadać w auto i jechać na oględziny :)
    i się mocno zdziwi. :hah:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •