Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: wyjecie lampy po raz setny:)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400

    wyjecie lampy po raz setny:)

    walczylem z nia caly ranek:/ chce wyjac ta lampe by wycignac przetwornice:/

    z fotorelacji http://www.bimmerboard.com/forums/posts/3294 myslalem ze pojdzie prosto.

    1. wyciagnelem zaslepke.

    2. doszedlem do wyciagniecia migacza i juz tu sa schody. wsadzilem srubokret tam w ta dziurke.. i.. nic:) kurde szukam tam czegos ale nic nie ma.. a jak jest to za chiny nie moge nic zrobic.. PORADZCIE COS;]

    3. nie moga zrobic pkt drugiego przeszedlem do trzeciego. na dole powinny byc dwie sruby.. ktorych kurde nie ma:/ nawet nie widac zadnych miejsc zeby one byly. a czuc ze reflektor trzyma od dolu ( bo gorne odkrecilem:D )

    prosze o pomoc, bo wychodze z siebie jedzzac z jedna dzialajaca lampa:/

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    A czy Twoje auto było bite z przodu? Śruby muszą być na dole, chyba że ktoś je składał na kleju :/
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    tego to najwieksi gorale nie wiedza:) moze i bylo, a moze nie. ale przeciez tak czy owak byly by puste dziurki na sroby tak? przeciez to sa od mocowania lampy:/

    po kolei.. a co z kierunkiem?;]

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Z kierunkiem...możesz mieć wyłamany ten plastik albo coś. Ale skup się na lampie bo lampe wyciągniesz z kierunkie-tak mi się wydaje :/ a z tym śrubami to dziwna sprawa-zrób fotki jak to wygląda
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    co dziwne. macalem, odginalem ten plastik i nic nie widac.. ale na zdjeciu dostrzegam jakas srube:) dziwne ze golym okiem jej nie widac:/

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    ja jak sciagalem lampy to najpierw odkrecilem zderzak zajelo mi to 5min i wtedy masz super dojscie do 2 srub trzymajacych kazda lampe

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    no wlasnie ja sie boje odkrecac zderzak. wolalbym bez tego zeby sie obeszlo:/

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    przeciez to prosto idzie, jest na 2 duzych srubachi do tego w nadkolach jest pare srub, inaczej nie sciagniesz bo polamiesz zaczepy

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Nie siejcie zamentu jaki zderzak po co???!!! musisz tam mieć te dwie śruby.. weź latarkę i zobacz.. a i musisz najpierw wyciągnąc kierunek bo inaczej nie da rady..

    Pamiętaj też o zabezpieczeniu między lampą a błotnikiem.. pod kierunkiem jest taka zawleczka..

    Pozdrawiam.

  10. #10
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Co do kierunku to wystarczy trochę światła od przodu i pozaglądaj przez dziurkę od góry przez tę którą trzeba kręcic śrubokrentem. Zobaczysz tam śrubę na śrubokręt krzyżak (najczęściej jest ona delikatnie z przodu nie centralnie pod otworem) poświecisz zobaczysz i nie naciskaj na siłę delikatnie tam są plastikowe elementy dookoła. Jaśniej już chyba się nie da ale jak coś pytaj... sam się troszkę pomęczyłem za 1 razem... ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •