Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Leci cały czas gorące powietrze z na wieiwów

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    Janusz Gładykowski elektromechanik ze Starogardu rozwiązał problem grzania na szybe i na nogi ciepła :) W końcu jakiś skuteczny majster :)
    Mówił że było kilka błędów i w zegarze też ! Ale już gra :)

    Co go jeszcze dziwi to błąd temp zewnętrznej który pokazuje -37 C. na kompie a na monitorze w aucie normalnie 26 C.

    Ale grunt że działa :)
    Sylwek 7 raz jeszcze dzięki za pomoc ! :)

    Nagadałem chłopu bo wczoraj miał schemat od 95 740 benz . Ale dzisiaj miał już pod auto przygotowane :) Przygotował się do pracy jak widać i dobrze :)

    W końcu chłodek :)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim
    a co zrobił konkretnie? u mnie leci ciepłe na nogi pasażera z tyłu i grzeje mój fotel tak że plecy mam zgrzane.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    Grzanie fotela to chyba inna sprawa.
    Generalnie kompem wszystko załatwił , było kilka błędów i w zegarach były jakieś błędy i mówił że był bałagan . Ale jak przyjechałem to już kończył a więcej szczegółów nie mówił. Znalazł się plus na zaworki i sterowanie ale to wszystko chyba kompem naprawił.
    Że bym był tam cały czas to pewnie bym więcej wiedział a tak w sumie nie wiele wiem :(
    Ale działa i to jest ważne :)
    Myślę że Ty też powinieneś podłączyć się pod kompa ale do kogoś kto będzie chciał znaleźć usterkę a nie wejść w pierwsze coś , stwierdzić że nic nie widzi i nara, bo takiego już też miałem , a ten chyba szuka aż znajdzie :)

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez monster007
    leci ciepłe na nogi pasażera z tyłu i grzeje mój fotel tak że plecy mam zgrzane.
    czyli masz wersje z dopalaczem ;D ;D ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •