Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: odszkodowanie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin

    odszkodowanie

    witam mam taki problem wpadłem w dziure na drodze odrazu kapec i skrzywiona felga zadzwoniłem na policje (nie przyjechali) nastepnego dnia zgłosiłem sie do gminy dostałem papier ze uszkodziłem sobie fure a gmina jest ubezpieczona w PTU pojechałem na stacje diagnostyczna mam uszkodzoną całą lewą strone 2 wachacze amor łacznik stabilizatora + felga i opona i tu pyt jak mam walczyć z ubezpieczycielem zakładam tylko orginalne części bmw (czy ubezpieczyciel wypłaci mi za orginalne części czy jakieś zamienniki )

  2. #2
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Z tego co czytałem to za pierwszym razem zaproponuje cenę, że tylko na zamienniki starczy.
    Zawsze masz prawo się odwołać i walczyć o więcej $
    Pewność na każdym kilometrze ...

  3. #3
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Dla E38 PTU stosuje przelicznik 40% względem części oryginalnych... Szkoda, że nie doczekałeś się policji, pozostaje zgłosić szkodę u ubezpieczyciela (PTU) i czekać chyba na ich rzeczoznawcę...
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    no dobra ale ja chce orginały założyć tak jak miałem to co mam się z nimi kłucić i jak to zrobić zeby oddali kase na orginały a właśnie amorki miałem po 84% a teraz jest 84% a lewa strona ma 71 czy jakoś tak i jest za duza różnica podobno przegladu by nie przeszedł a przegląd robiłem 13.05.2010 było wsio oki musza oddac za 1 amortyzator czy za 2 bo jak sie wymienia to parami bo jak załoze 1 nowy to znowu jakas tam rożnica bedzie jesli sie myle to prosze mnie poprawic

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Idź do TVN Turbo jak ich obsmarują na antenie to zaraz sprawa będzie rozwiązana ;D Ja bym walczył o bezgotówkową naprawę w ASO.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Popelniles duzy blad Kolego nie czekajac na policje.Teraz bedzie Ci bardzo trudno cokolwiek wywalczyc.Ubezpieczyciel bedzie sie migal za wszelka cene, zjesz kupe nerwow, czasu i kasy i co najgorsze mozesz nic nie zalatwic. Podejdz do ubezpieczyciela i zobacz jaka bedzie ich reakcja.Jezeli chcesz miec dobrze zrobione auto idz na bezgotowkowa opcje

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ...................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 11:03

  8. #8
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Moja mama wjechała w dziurę w nocy, był deszcz późno i nie chciało Jej się na nic czekać. Na drugi dzień dziura była załatana ale i tak zrobiliśmy zdjęcia opisaliśmy sytuacje i ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie także trzeba walczyć ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    mam fotki i opis całego zdarzenia jak dzwoniłem na policje to powiedzieli mi ze to nie jest kolizja drogowa i ze nie przyjadą kazali mi zrobić foto mam na to świadka tej nocy na tej dziurze swoje felgi zostawiło 5 samochodzików a wiec ...wszyscy zgłosili się do wykonawcy

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Polska policja,jak nie ma komu mandatu wlepic to maja w nosie. W kazdym razie jezeli dzwoniles na alarmowy to smialo podaj to w opisie, te rozmowy sa rejestrowane. I pilnuj sie zeby niewyjuchali Cie na kasie.Najlepiej serwis na bezgotowkowym.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •