Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: odszkodowanie

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kataniarz
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    274
    BMW
    e38 735iA
    Skąd
    Jarocin
    Witam mam ta samą sytułację bede pisał pismo i zobaczymy co z tego bedzie ?bo nie podaruje!tego że musze jezdzić na zapasie:(

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    11
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Może powiem, jak miała moja kumpela. Jechała Audi A6 - zawieszenie bardzo zbliżone do 7ki. Uszkodziła TYLKO felgę. Znalazła na drodze największą dziurę, jaka była dostępna i stanęła niedaleko za nią (ta w którą wpadła jako pierwszą nie byłoby jej to uznane, ponieważ jechała o wiele za dużo). Policja przyjechała a ona powiedziała, że jak wjechała w dziurę to uszkodziła felgę i zderzak (ten był uszkodzony już wcześniej). Policja porobiła zdjęcia i uznali szkodę. UWAGA! Otrzymała niedawno zwrot za 4 koła aluminiowe i zderzak! Miała nietypowe felgi prawdopodobnie stąd taki zwrot.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    To miala Twoja kolezanka sporo szczescia,ze znalazla druga wieksza dziure.A jak tak dalej bedziesz publicznie opisywal kombinacje znajomej, to nie dosc ze straci to co dostala, to jeszcze jej doloza.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Jedź i zrób fotkę dziury !!! Mój kumpel ostatnio wpadł w dziurę i następnego dnia była już załatana ... I odszkodowanie nie wystąpiło bo dziury przecież nie ma :)
    Też rozpoczynam walkę o odszkodowanie za uszkodzenie felgi na drodze. Zrobiłem zdjęcie samej dziury, ale teraz po Twoim poście myślę że lepiej było zrobić zdjęcie okolicy żeby nie doszło do takiej sytuacji jak opisujesz. Narazie jestem na etapie przygotowywania pisma do zarządcy dróg. Jak się uda to poinformuje ;)
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    i mam kolejne pytanie ile czasu ma ubezpieczyciel na przyjechanie i wycene szkody dzisiaj minoł 7 dzien od zgłoszenia i 2 pyt czy nalezą mi się jakieś pieniądze za czas i zwłokie ubezpieczyciela musze jeżdzić taxi a one mnie wykańczają finasowo

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Zbieraj rachunki za taxi beda przydatne

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Jedź i zrób fotkę dziury !!! Mój kumpel ostatnio wpadł w dziurę i następnego dnia była już załatana ... I odszkodowanie nie wystąpiło bo dziury przecież nie ma :)
    Ups, tydzień po zgłoszeniu szkody...dziury nie ma. Załatali! :/ Morał: Zgłaszajcie szkody, a będziemy mieli drogi bez dziur w ekspresowym tempie. :x
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •