Siemanko!
Siemanko!
Oto moje zegary:)
http://img171.imageshack.us/img171/2064/dsc00003jd.jpg
Witaj.. mam podobny kolorek e39 ;)
niebawem wrzuce jeszcze pare fotek bo ponoc forum to lubi:)
Witam! Fajnie posadzona Twoja 7. :]
Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...
Witam
Nowa fotka:)
![]()
![]()
kolorek jak dla mnie mega :) a zegary np. to już jak kto woli..
B.-ądź M.-arce W.-ierny
Opel Signum
BMW jeszcze kiedyś kupię ;p
Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)
Koledzy mozecie sie wypowiedziec na temat ceny samochodu czy przepłaciłem czy nie.Cena jaka dałem to 11tys +opłaty.Prosze o wasze opinie.Z góry wielkie dzieki
Fajna naprawdę ładna cena o cenach sie nie dyskutuje :)
Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
Bardzo Mądry Wybór