Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Wątek: Witam Wszystkich!FOTKI!!!

  1. #31
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Siemanko!

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    32
    BMW
    730
    Skąd
    Bobra Wielka

  3. #33
    Początkujący Użytkownik Awatar Loszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    81
    BMW
    e65 735i 2002
    Skąd
    Suwałki
    Witaj.. mam podobny kolorek e39 ;)

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    32
    BMW
    730
    Skąd
    Bobra Wielka
    niebawem wrzuce jeszcze pare fotek bo ponoc forum to lubi:)

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Witam! Fajnie posadzona Twoja 7. :]
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

  6. #36
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    7
    Witam

  7. #37
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    32
    BMW
    730
    Skąd
    Bobra Wielka
    Nowa fotka:)


  8. #38
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    kolorek jak dla mnie mega :) a zegary np. to już jak kto woli..

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #39
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    32
    BMW
    730
    Skąd
    Bobra Wielka
    Koledzy mozecie sie wypowiedziec na temat ceny samochodu czy przepłaciłem czy nie.Cena jaka dałem to 11tys +opłaty.Prosze o wasze opinie.Z góry wielkie dzieki

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    Fajna naprawdę ładna cena o cenach sie nie dyskutuje :)
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •