Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [e38] regeneracja wtrysków

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    4

    [e38] regeneracja wtrysków

    Witam,mam pytanie związen z regeneracją wtrysków paliwa,ile to mniejwięcej kosztuje? I jeszcze jedno pytanie.. przy hamowaniu strzela i skrzypi coś w lewym kole co to może być ? beta jeździ na 19" ? samochód ma 3.0D silnik 99r i 290 tyś przejechane i moje pytanie czy dobrze się trzyma ten silnik pojeździ to jeszcze? czy opłaca się za 2,500€ kupić takową bete na litewskich blachach zarejstrowany i jak to jest potem z przerejstrowaniem nie ma problemu? ile ewentualnie cło by kosztowało ? z góry dzieki za info pozdrawiam

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    We Wrocku regeneracja 1 wtrysku i potem korekta to koszt 300zl z robocizna.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    308
    BMW
    golf III
    Skąd
    wroclaw
    ładować pieniądze to można w auto zadbane a jak właściciel o nie nie dbał to prędzej czy później to wyjdzie

    no i oszczędność okaże się pozorna

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    U mnie regeneracja 400zł/szt (w cenie wszystko)
    W Boschu (nie każdy robi)
    sprawdzenie 60zł/szt
    regeneracja od 315-620zł/szt zależy co trzeba regenerować...
    Czy jeszcze jakieś koszty chowają pod ladą nie wiem :|

    Co do hamulcy to masz zapieczone tłoczki. Polecam wywalić je na stół i rozebrać. tłoczki wyczyść chemią do takich rzeczy a później pasta ATE Bremszylinder-Paste pod gumki w tłoczki (tylko ta!)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    43
    BMW
    728 lift
    Skąd
    Radom
    z zarejestrowaniem nie powinno być problemu ale trzeba przejrzeć dokładnie wszystkie papiery, a jeśli chodzi o opłaty to będzie ich trochę, samo cło przy tej pojemności to o ile dobrze pamiętam 18,1 % od wartości rynkowej ktorą ustalają według eurotaxów a agencji celnej, chyba do 20 % można zaniżyć wartośc czy jakoś tak, to powiedzmy że od kwoty 20 tyś masz prawie 4 tyś samego cła, no ale jak samochód w dobrej cenie to i tak powinno się opłacać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •