Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: BMW E38 735i Krajowy -potrzebuję informacji - chcę kupić

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    3

    BMW E38 735i Krajowy -potrzebuję informacji - chcę kupić

    Witam Serdecznie! Biorę poważnie pod uwagę zakup E38 z ostatnich lat produkcji 99-2001. Wpadł mi w oko ten egzemplarzBMW E38 735i . W rozmowie telefonicznej pracownik komisu powiedział ,że samochód miał wymienianą uszczelkę pod głowicą.
    Chciałbym prosić o jakieś informacje - może ktoś zna właściciela tego samochodu? Chodzi mi o popytanie o różne kwestie a nie o marżę komisu. Moge kupić przez komis - nie ma problemu. chodzi mi tylko o to żeby właściciel albo ktoś inny powiedział mi co było w samochodzie robione i kiedy.

    Autko jest pochodzenia krajowego (salon) i stoi w komisie w Płocku. Moze jest z okolic? Może ktoś coś wie?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    A jaki jest sens kupować przez komis jeśli znasz właściciela samochodu? Bo nie bardzo rozumiem... Chodzi o to, że chcesz zapłacić więcej?
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez MariuszE38
    A jaki jest sens kupować przez komis jeśli znasz właściciela samochodu?
    czytaj ze zrozumieniem :) Daniel jeszcze nie zna właściciela. Właśnie go szuka:)
    Gra muzyka

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    3
    Koledzy, ale co zrobić by się w jakiś sposób zabezpieczyć? Wiadomo,że w umowie jest napisane: "Oświadczam,że stan samochodu jest mi znany" -a właśnie że nie jast ;( bo komisiarz mówie do mnie: samochód jest używany i nikt na niego gwarancji nie da. Jest to jednak komis Gepard i dają na nowsze samochody a jednak na 9 letnie BMW nie bo za stary.
    Czy w przypadku gdyby była jakaś wada :pęknięta głowica lub pospawany z dwóch to mam jakieś szane na zwrot kasy?

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Poczytaj sobie o wadach ukrytych
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Daniel 5
    Koledzy, ale co zrobić by się w jakiś sposób zabezpieczyć?
    No najprościej jest kupić nowe BMW, wtedy chroni cię gwarancja. No ale w twoim przypadku niema opcji. Nie stresuj się kolego bo i tak nic nie wskórasz. Auto jest używane i zawsze się coś w nim znajdzie do roboty. Dobrze je obejrzyj, sprawdź w fachowym warsztacie, przejedz się i jak wszystko ok to je kupuj i ciesz się. Kwota którą podałeś też nie jest kosmiczna więc cudów się nie spodziewaj.
    Powodzenia przy zakupie życzę no i żeby ci się trafił sprawny egzemplarz.

    PS. Pamiętaj, zakup używanego auta to zawsze ryzyko - takie życie.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    czytaj ze zrozumieniem Daniel jeszcze nie zna właściciela. Właśnie go szuka:)
    No właśnie Wojtku czytam :) kolega pisze, że chce porozmawiać z właścicielem ale może kupić przez komis. Więc jaki wtedy jest sens kupować przez komis skoro będzie znał właściciela?
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Tak jak kolega wyżej pisał cena "atrakcyjna" więc cudów się nie spodziewaj. Żeby się okazało że jest zbyt "atrakcyjna" właściciel prawdy pewnie i tak nie powie. Lepiej wziasc samochód do sprawdzonego mechanika czy nawet ASO i wtedy będzie wiadomo co i jak.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Nie dość, że cena atrakcyjna to jeszcze komis na tym musi zarobić. Ciekawe ile w ogóle jest warta.
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Ventola
    Ciekawe ile w ogóle jest warta.
    A ile w ogóle cokolwiek "jest warte"? :hah: Na wolnym rynku - tyle ile zapłaci klient.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •