Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: [ pozostale] Awaryjne otwieranie drzwi

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    kolego jak podlaczysz pod kierunkowskaz to on tez nie jest przeciez podlaczony(bo sie nie pali myslac po Twojemu) a sposob DZIALA:) wiec sprobuj:) nie podlaczasz tam milion volt takze nie ma co sie bac:) otworzysz autko i bedzie ogien!

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Kiedyś dziadek odwrotnie prostownik mi podpiął i spaliło się radio, wolę więc nie eksperymentować.
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  3. #23
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Podepnij plusa pod inny kolor jak brązowy. Masę na hak lub gdzie wolisz ale ma być połączone z nadwoziem i bez lakieru.

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    57
    BMW
    e32 3.0 m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    3
    bunie awaryjnie otwiera sie w nastepujacy sposb : otwiera sie od strony pasazera wkladasz kluczyk w kladke go do konca i troche mocniej go przyciskasz niz bys to normlanie robil i przekrecasz dociskajac kluczuk do wkladki nie uzywajac zadnych dziwnych kombinacji typu "nadus klamke" znam to z autopsji pierw mi padla elektryka w 34 a potem w e32 i za kazdym razem nie dzialo kompletnie nic w samochodzie a za kazdym razem udawalo sie ja otworzyc awaryjnie
    Ostatnio edytowane przez hedanos ; 10-10-2011 o 21:28 Powód: uzupelnienie tekstu

  5. #25
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Pewnie bylo to juz kilka razy na forum, ale dla przypomnienia LINKUJE podobny temat z innej strony, moze okaze sie pomocny.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Jakby kogoś interesowało:
    Nie mogłem kluczykiem otworzyć awaryjnie drzwi pasażera, procedura działała (kluczy przekręcał się więcej po podniesieniu klamki) ale rygiel tylko podskakiwał 1mm do góry.

    Otworzyłem bagażnik, wyjąłem żarówkę z oświetlenia bagażnika, podpiąłem plus prostownika do koloru innego niż brązowy, minus gdzieś do tłumika.

    Podpięcie prostownika pod oświetlenie tablicy rozdzielczej nie pomogło, za to oświeciło się całe oświetlenie w aucie :D Tak jak myślałem, nie można się wpinać w coś niezałączonego, więc kierunkowskaz pewnie też by nie zadziałał się mi wydaje.

    No i dzięki za pomoc :)
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  7. #27
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Ta procedura z podświetlaniem tablicy działa ale w e38. Jak miałeś otwarty bagażnik to trzeba się było wpiąć w lampkę od podświetlania bagażnika. Jest ona bezpośrednio podpięta pod aku,
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •