Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: [ pozostale] Awaryjne otwieranie drzwi

  1. #11
    To nie całkiem tak a poza tym to ta metoda wcale nie musi zadziałać. Może być tak że nie otworzy się w ten sposób (kondycja zamka). Ja robiłem to tak: klamka w górę, obracamy kluczyk aż będzie opór, wtedy obracamy dalej ale z czuciem i powinien odskoczyć grzybek, następnie puszczamy kluczyk i klamkę i pociągamy za klamkę ponownie i powinno się otworzyć. Może się nie otworzyć jak za mało wycisnęło się grzybek lub gdy zamek jest zjechany. Zakładam że prąd ci wysiadł i dlatego nie umiesz auta otworzyć. Swoją drogą to trochę dziwne że miesiąc auto stoi a ty nic. Jak nie wypali metoda z drzwiami pasażera to pozostaje ci tylko podać prąd do układu żeby zamki mogły się otworzyć.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Jak zamki się zaryglowały, to awaryjne otwieranie drzwi nie działa !


    Możesz mieć też bajzel w zamkach i dlatego nie chce się otworzyć.


    Jak w żaden sposób nie otworzysz to tak jak koledzy pisali - musisz podać prąd do instalacji ( otworzyć bagażnik i podać na lampkę podświetlenia bagażnika, albo maskę i na + i - ).

  3. #13
    Tylko nie napisz mu tutaj jak pod maskę podać. Na PW jak już.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    250
    BMW
    E32 735i i
    Skąd
    wielkopolska/pila
    Miałem podobną sytuację akku. Po nocy -26 C padł i nawet nie beknął. Musiałem wyjąc go spod siedzenia i załadowac w domu. Spotkała mnie niespodzianka, bo bez prądu nie moglem otworzyć drzwi i przez przypadek odkryłem ten knyf. Tylko że u mnie, nie wiedzieć czemu, muszę tą operację z podnoszeniem klamki i przekluczaniem powtorzyć dwa razy. Po razie drzwi się nie otworzą. Działa to tak samo zarówno ze strony pasażera jak i kierowcy :] ...
    Rozkodował mi się tylko centralny (ale to do zrobienia moment), choć sądzę ze to przez wyjęcie akku, a nie takie otwieranie drzwi.

    MOD: Pisz zrozumiale. Zobacz, o ile czytelniejszy jest tekst z przecinkami, kropkami i kiedy zdanie zaczyna się wielką literą.
    E34 524 TD , белый бумэр E32 735 i

    Чёрный Бумер (Remix) | Chiki
    http://www.youtube.com/watch?v=y5aXA...eature=related
    http://video.google.com/videoplay?do...6209310370709#

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    37
    BMW
    e32 730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    Zaprzyjaźniony mechanik powiedział mi ostatnio coś o kablach do haka lecz nic nie wyczułem pod zderzakiem.Być może że są one schowane gdzieś głębiej?
    Może ma ktoś jakiś pomysł na jakieś otwarcie bagażnika tzn. wkładam kluczyk i nie idzie przekręcić ani w jedną ani w drugą ;( (zamek jest w pełni sprawny)
    Pozdrawiam


    Sprzedam BMW 730i Sportsitze '89 OC opłacone do 05.2012

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    51
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Łódź
    Cytat Zamieszczone przez MJ006
    Zaprzyjaźniony mechanik powiedział mi ostatnio coś o kablach do haka lecz nic nie wyczułem pod zderzakiem.Być może że są one schowane gdzieś głębiej?
    Może ma ktoś jakiś pomysł na jakieś otwarcie bagażnika tzn. wkładam kluczyk i nie idzie przekręcić ani w jedną ani w drugą ;( (zamek jest w pełni sprawny)
    Pozdrawiam
    Może zamiek zmeniony ?

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    37
    BMW
    e32 730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    Nie bo latem normalnie go otwierałem

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    A próbowałeś przekręcać kluczyk, jednocześnie delikatnie wciskając "guzik" u mnie tak jest, że muszę delikatnie docisnąć i wtedy przekręcam, najpierw w lewo, a pozniej w prawo - i śmiga.

    Pozdrawiam,
    Marcin
    --------------
    Pozdrawiam,
    Marcin

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    37
    BMW
    e32 730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    Nie idzie ;(


    Sprzedam BMW 730i Sportsitze '89 OC opłacone do 05.2012

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    No, to muszę odkopać stary temat. Padł mi aku, awaryjne otwieranie drzwi pasażera działa, ale podnosi grzybek za słabo, żeby odryglować drzwi. Chciałem podpiąć pod podświetlenie tablicy rejestracyjnej z tyłu, ale to chyba bez sensu, jeśli to oświetlenie jest wyłączone, to i tak nie ma styku z akumulatorem? Zresztą, nawet nie wiem pod który styk podpina się plus a gdzie minus. Może ktoś to wyjaśnić?
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •