---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---
*** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!
Niezłe, niezłe :D.
Dobre dobre ;D
Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali
Fajne, fajne :D
--------------
Pozdrawiam,
Marcin
Te ich reklamy są fajne ostatnie można było sobie w necie przerabiać i dopisywać różne pierdoły - to było zajefajne ;D
Dreams from Dreams - 7er...
radocha na twarzach kolesi w reklamie chyba nie udawana :)
Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci
Spoko spoko :)
Nigdy się nie poddawaj-NIGDY!